reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-24 - 2021-01-25 - 2021-01-26

Gala European Fight Masters 3 w PPV w WP Pilot

dodano: 2020-06-19 05:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

European Fight Masters EFM W sobotę, 20 czerwca br. o godz. 20:00 w Niemczech, w studiu telewizyjnym, bez udziału publiczności, odbędzie się trzecia gala MMA European Fight Masters (EFM3). Widowisko to będzie można zobaczyć w systemie pay-per-view (PPV) na stronie internetowej playlive.net (w cenie 25 zł) oraz w serwisie WP Pilot (w cenie 24,99 zł). Dodajmy, że pierwszą galę transmitowała telewizja TVS.

European Fight Masters EFM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas trzeciej gali European Fight Masters walczyć będą Michał Materla i Willi Ott, Mateusz Piskorz i Marcel Grabiński, Maciej Różański i Will Fleury, Michał Domin i Nikołaj Grozdew, Wojciech Janusz i Piotr Kalenik, Krzysztof Dobrzyński i Mateusz Makarowski, Damian Ostęp i Hojat Khajevand oraz Krzysztof Frydel i Paul Saier.

Przypomnijmy, iż pierwszą galę European Fight Masters, która odbywała się w Czechach w 2013 roku - także z udziałem Polaków, transmitowała telewizja TVS (więcej tutaj).
 

– Transmisje pay-per-view to dla nas nowa, ekscytująca ścieżka biznesowa. Po raz pierwszy w Wirtualnej Polsce będziemy na żywo prowadzić transmisję z eventu sportowego w tym modelu – mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor video w Wirtualnej Polsce.

– Duża część użytkowników WP Pilota to fani sportu, którzy chętnie odwiedzają nas podczas meczów polskiej reprezentacji czy rozgrywek sportowych na kanałach Eleven. Mamy nadzieję, że udostępniając transmisje Gali MMA, jeszcze bardziej wychodzimy naprzeciw ich potrzebom – mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Plan transmisji:

20 czerwca (sobota)
20:00 gala European Fight Masters 3 (EFM3) w Niemczech, WP Pilot i playlive.net


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama