reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix na 6 miesięcy w prezencie z Play Now TV Box

dodano: 2020-06-19 11:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/satkurier.pl

Netflix Play Now TV Box Od teraz każdy, kto zdecyduje się na podpisanie 24-miesięcznej umowy z Play na ofertę z dekoderem Play Now TV Box, obejmującą pakiet podstawowy i pakiet dodatkowy News w łącznej cenie 20 zł miesięcznie, otrzyma w prezencie półroczny dostęp do serwisu Netflix.

Play
Netflix Play Now TV Box


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
6-miesięczny, bezpłatny dostęp do Netflixa w ramach najnowszej promocji Play Now TV Box dotyczy planu Standard. Po zakończeniu bezpłatnego dostępu pobierana będzie opłata 43 zł miesięcznie, przy czym z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie. Opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie doliczana do rachunku Play dzięki wygodnej usłudze „Netflix - Płacę z Play” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności.

Promocyjna oferta dostępna jest tylko do 31 lipca, ale Netflix w prezencie od Play można w prosty sposób uruchomić na TV Box do końca sierpnia. Wystarczy wejść do aplikacji Netflix na TV Box, np. dzięki specjalnemu przyciskowi na pilocie, i założyć konto lub zalogować się na już istniejące. Wówczas zostanie ono zasilone prezentem od Play w postaci 6 miesięcy dostępu do planu Netflix Standard, który pozwala oglądać treści w jakości HD na 2 urządzeniach jednocześnie. Użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na wyższy lub niższy, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego.

W ramach nowego abonamentu Play Now TV Box za 20 zł miesięcznie klient otrzymuje dostęp do wszystkich kanałów z pakietu podstawowego Play Now TV, m.in National Geographic, FOX, Disney, a także do pakietu News z kanałami informacyjnymi, w tym TVN24 i TVN24 BiS. Co więcej Play przygotował tutaj także prezent dla fanów sportowych rozgrywek - 3 miesiące dostępu do Eleven Sports 4K bez opłat.

TV Box w promocji może zakupić każdy - specjalna oferta jest dostępna także dla osób, które nie korzystają z żadnych usług w Play.

W ramach umowy, catch up TV do 7 dni po emisji i nagrywanie dostępne są w ramach usług dodatkowych przez 12 miesięcy za 0 zł, później można aktywować usługę za 2 zł miesięcznie. Liczba godzin nagrań jest ograniczona.

Więcej na temat dekodera i oferty Play Now TV Box można przeczytać TUTAJ.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama