reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-27 - 2020-10-28 - 2020-10-29

Sport w polskiej TV 20.06.2020

dodano: 2020-06-19 13:31 | aktualizacja: 2020-06-20 00:51
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Piast Gliwice – Lech Poznań. Transmisje live z Ultimate Tennis Showdown​​​​​​​ tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – Borussia Dortmund
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Arka Gdynia
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Komentarz: Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Watford – Leicester City
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
   
16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion – Arsenal
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
18:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Bournemouth – Crystal Palace   
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Arka Gdynia
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Komentarz: Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Now

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski
 
Eleven Sports 1

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – SC Freiburg
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:30 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – Parma Calcio 1913
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

22:00 Piłka nożna: La Liga:
Atlético Madryt – Real Valladolid
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: SkyBet Championship:
Fulham FC – Brentford FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

19:30 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – SD Eibar
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski

21:45 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – Werder Brema
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: SkyBet Championship:
Fulham FC – Brentford FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Paderborn 07 – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

19:30 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – SD Eibar
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski

21:45 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

17:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 3

18:20 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 3

20:30 Piłka nożna: Tippeligaen:
Molde FK – Rosenborg BK
 
Eurosport 2

14:00 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 1

15:15 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 1

16:30 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 1

17:45 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 1

19:30 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 1

20:45 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 1

22:00 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 1

23:15 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 1
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Hilton Head:
3. runda
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – UD Levante
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Bilbao – Real Betis
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

15:15 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Puszcza Niepołomice – Olimpia Grudziądz

17:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Radomiak Radom – Chojniczanka Chojnice

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Curtis Blaydes – Alexander Volkov
 
Polsat Sport Extra

14:30 Wyścigi konne: Royal Ascot:
Dzień 5

20:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Banik Ostrawa – SK Slavia Praga
 
Sportklub

16:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
EWE Baskets Oldenburg – Brose Bamberg

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andorra – Herbalife Gran Canaria

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia BC – Casademont Zaragoza
 
TVP 1

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
 
TVP Sport

14:35 Snooker: 2020 Tour Championship
Neil Robertson – Stephen Maguire

20:00 Boks: Gala, Arłamów:
Kacper Salabura – Oskar Kapczyński
Bartosz Głowacki – Tomasz Nowicki
Eriks Kalasnikovs – Łukasz Różański
Przemysław Gorgoń – Patryk Szymański


22:05 Boks: Gala, Arłamów:
Sebastian Ślusarczyk – Siergiej Żuk
Kamil Łaszczyk – Piotr Gudel
Robert Parzęczewski – Sladnan Janjanin


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...
reklama