reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-27 - 2020-10-28 - 2020-10-29

Sport w polskiej TV 21.06.2020

dodano: 2020-06-20 00:28 | aktualizacja: 2020-06-21 12:41
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K: Real Sociedad – Real Madryt. Transmisje live z Fortuna 1. Ligi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

22:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

19:30 Piłka nożna: La Liga:
Valencia CF – CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 

22:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Sheffield United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

17:15 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

20:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
FC Red Bull Salzburg – RZ Pellets WAC
Komentarz: Paweł Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Celta Vigo – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda 

19:30 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo – US Sassuolo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Championship:
Cardiff City – Leeds United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg – VfB Stuttgart
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Championship:
Cardiff City – Leeds United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – Arminia Bielefeld
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:30 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo – US Sassuolo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

17:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 4

18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 4

20:30 Piłka nożna: Tippeligaen: 
SK Brann – Viking FK
 
Eurosport 2

14:00 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 2

15:15 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 2

16:30 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 2

17:45 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 2

20:00 Tenis: Adria Tour, Zadar:
Dzień 2
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Hilton Head:
Finał
 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Talladega:
Wyścig
 
nSport+

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała

15:15 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki

17:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz
 
Polsat Sport News

19:00 Piłka nożna: Fortuna: Liga: 
FC Viktoria Pilzno – FK Jablonec
 
Sportklub

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Iberostar Tenerife – RETAbet Bilbao Basket

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
DKV Joventut Badalona – Unicaja Malaga

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – KIROLBET Baskonia
 
TVP 3

13:05 Piłka nożna: 2. Liga:
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów
 
TVP Sport

14:35 Snooker: 2020 Tour Championship:
Judd Trump – John Higgins

20:05 Snooker: 2020 Tour Championship:
Judd Trump – John Higgins

22:05 Snooker: 2020 Tour Championship:
Judd Trump – John Higgins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Xiaomi Mi BOX S 4K

Xiaomi Mi Box S to odtwarzacz multimedialny 4K Ultra HD...

279 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 450 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama