reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 kanały filmowe od MTS

dodano: 2020-06-20 14:33
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

MTS Wiodący rosyjski operator telekomunikacyjny MTS przygotowuje się do uruchomienia własnych kanałów z filmami i serialami pod kierunkiem zespołu dawnego dyrektora TNT, przewodniczącego MTS Media, Igora Miszina.

MTS TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W toku są trzy własne kanały telewizyjne. Pierwszy pokaże rosyjskie kino i seriale, drugi – zagraniczne, a trzeci – treści zebrane. Przypuszczalnie kanały wystartują w 2020 roku, a zarejestrowane zostaną na siostrzaną spółkę MTS – STV. Dystrybucja w sieciach operatorów zewnętrznych nie jest planowana.

Obsługa prasowa MTS potwierdziła, że operator rozważa utworzenie własnych kanałów i w tej sprawie prowadzi dyskusje z właścicielami praw autorskich. Ostateczna liczba kanałów nie została ustalona. Celem ich uruchomienia jest możliwość dystrybucji we wszystkich środowiskach własnych treści i treści partnerów. Produkcja programów dla kanałów będzie się odbywać w studiu Kinopolis, przejętym przez MTS w sierpniu 2019 roku. Negocjacje o zakupie treści prowadzone są z przedsiębiorstwem Central Partnership w ramach Gazprom Media.

Dmitrij Kołesow z J’son & Partners powiedział, że głównym wydatkiem nadawców jest zakup treści, których przy uruchomieniu potrzeba około 200 godzin. Kołesow uważa, że w najbliższych latach kanały nie będą w stanie odzyskać kosztów, ponieważ reklamodawcy oczekują co najmniej 1 mln odbiorców.

Operatorzy płatnej telewizji od dawna rozwijają własne kanały. Trikolor ma 21 stacji filmowych, z których 7 dystrybuuje w innych sieciach.

 

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...
reklama