reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Partnerstwo Sky z Discovery w 4 krajach

dodano: 2020-06-22 10:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: Discovery

Discovery Sky logo partnerstwo 2020 360px.jpg Sky i Discovery Networks zawarły nową, długoterminową umowę partnerską w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz w Niemczech i Austrii. Portfolio kanałów Discovery, w tym Discovery Channel, będzie nadal prezentowane na platformach Sky (UK) w Wielkiej Brytanii oraz na platformie Sky Deutschland w Niemczech i Austrii. Discovery Channel będzie nadal dostępny na platformie NOW TV w Wielkiej Brytanii i Sky Ticket w Niemczech.

Discovery/Sky
Discovery Sky logosy 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa obejmuje liniową dystrybucję kanałów, VOD (wideo na żądanie), bezpośrednio do produktów konsumenckich oraz rozszerzenie relacji reklamowych.

Po raz pierwszy umowa wieloletnia obejmuje również nieliniowe marki Discovery w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Sky będzie partnerem dystrybucyjnym dla istniejących usług przesyłania strumieniowego skierowanych bezpośrednio do konsumentów, takich jak MotorTrend, oraz nowych produktów z przyszłego szeregu ofert skierowanych bezpośrednio do konsumentów.

Sky Q i Eurosport będą również współpracować, aby zapewnić klientom w Wielkiej Brytanii i Irlandii jak najlepsze wrażenia na Igrzyskach Olimpijskich 2021 z pop-upami UHD i HD dedykowanymi konkretnym sportom i wydarzeniom.

W ramach rozszerzonej umowy Sky Media i Discovery odnowiły partnerstwo w zakresie sprzedaży reklam w Wielkiej Brytanii i Irlandii, jednocześnie tworząc nowe możliwości dla reklamodawców w VOD i za pośrednictwem AdSmart. Docierając do ponad 95 proc. populacji Wielkiej Brytanii, Sky Media reprezentuje wszystkie kanały Sky, a także sprzedaje w imieniu wielu renomowanych nadawców i kanałów, w tym Channel 5, Viacom i Discovery.

- Cieszymy się, że osiągnęliśmy nową umowę z Discovery - skomentował Stephen van Rooyen, dyrektor generalny Sky UK i Sky Europe.

- Nasi klienci w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i Austrii mogą nadal cieszyć się ich treściami, w tym światowej klasy programami merytorycznymi.

 - Sky i Discovery współpracują od ponad 30 lat, aby zapewnić widzom najlepszą rozrywkę w prawdziwym życiu - zauważyła Kasia Kieli, prezes i MD Discovery EMEA.
- Bardzo się cieszymy, że nasze strategiczne relacje wciąż się rozwijają, a nasza nowa wielowymiarowa umowa oznacza, że ​​klienci Sky będą mogli nadal cieszyć się naszą szeroką gamą kanałów i programów informacyjnych, sportowych, lifestyle'owych i rozrywkowych przez wiele lat.


 

Źródło: discovery.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

119 zł Więcej...