reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trikolor: Wymień na UHD z zyskiem

dodano: 2020-06-22 17:35
autor: RO | źródło: tricolor.tv

Trikolor Trikolor obniżył koszty wymiany sprzętu dla klientów z nieaktywną subskrypcją głównego pakietu kanałów. Największy rosyjski operator proponuje za pół ceny (1999 rubli zamiast 3999 rubli) wymianę starszego odbiornika na nowy z Ultra HD. Oferta jest ważna przy opłacie za rok z góry pakietu Edinyj Ultra HD. Akcja trwa do 31 lipca 2020 roku.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy odbiornik Ultra HD zapewni dostęp do ponad 200 kanałów TV, w tym ultrawysokiej rozdzielczości, a także tysięcy filmów i programów telewizyjnych w online przez cały rok.

W ramach promocji klient otrzymuje odbiornik GS B5210 (z obsługą standardu Ultra HD) do oglądania na jednym telewizorze. Do skorzystania z serwisu Sinemateka należy podłączyć dysk twardy o pojemności 64 GB lub większej. Z kolei dla usług online wymagany jest dostęp do Internetu.

Roczna subskrypcja pakietu kanałów Edinyj Ultra HD (2500 rubli) jest opłacana przez uczestnika w momencie wymiany. Całkowity koszt oferty promocyjnej wynosi 4499 rubli (ok. 260 zł). Dodatkowe usługi dotyczące dostawy, montażu i ustawienia sprzętu odbiorczego nie są wliczone w cenę tej oferty.

Źródło: tricolor.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama