reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky D utworzy nowy kanał z F1

dodano: 2020-06-22 17:45 | aktualizacja: 2020-06-22 20:58
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Formuła 1 Eleven Sports Od sezonu 2021 Sky Deutschland pokaże komplet wyścigów Formuły 1 na żywo i wyłącznie w Niemczech, w tym także w Ultra HD. Sky będzie oferować najwyższą klasę sportów motorowych pod marką Sky Sport F1. Bezpłatny nadawca RTL wycofuje się z F1 po 30 latach nadawania.

F1 Formuła 1 UHD 4K Sky DE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky Sport F1 to pierwszy 24-godzinny kanał Formuły 1 na niemieckim rynku, który pokaże treści związane ze sportem motorowym przez 24 godziny na dobę.

Sky zamierza transmitować wszystkie weekendowe wyścigi Formuły 1 na żywo - od pierwszej bezpłatnej sesji treningowej do wyścigu w niedzielę. Wszystkie wyścigi i większość sesji kwalifikacyjnych będzie dostępnych w Ultra HD.

Oznacza to 30 godzin na żywo w weekendy i łącznie 800 godzin programów o sportach motorowych rocznie. Dzięki pakietowi Sky Sport klienci mogą być wszędzie, bo transmisje będą dostępne w klasycznej telewizji liniowej, jak i za pośrednictwem strumienia w Sky Go. Ponadto fani Formuły 1, którzy nie mają jeszcze abonamentu Sky, mogą śledzić na żywo najlepszą klasę sportów motorowych bez długoterminowej umowy, korzystając z elastycznego serwisu streamingowego Sky Ticket.

Nowa umowa obejmuje wyłączne prawa do transmisji na żywo we wszystkich kanałach dystrybucji w Niemczech - satelitarnej, kablowej, IPTV, internetowej i mobilnej. Ponadto Sky będzie relacjonować cztery wybrane wyścigi w sezonie bezpłatnie i po każdym wyścigu 30-minutowy program show na Sky Sport News HD.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama