reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacje trzech dekad w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2020-06-24 04:06 | aktualizacja: 2020-06-24 17:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje W poniedziałek, 29 czerwca br. Radio Złote Przeboje (Agora) rozpocznie wakacje. W ramówce rozgłośni pojawią się wakacyjne wspomnienia w audycji Odety Moro „Wakacje mojego życia” i przeboje z lat 80., 90. i dwutysięcznych. Stacja zaprosi też słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacyjna paczka” i na koncerty polskich gwiazd (Patrycja Markowska, Urszula Kasprzak, Varius Manx, De Mono i Ira), na które bilety będzie można zdobyć na antenie.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 29 czerwca do końca sierpnia br. każdego dnia w Radiu Złote Przeboje będzie można posłuchać piosenek, które królowały niegdyś na letnich listach przebojów, a także wywiadów z artystami będącymi u szczytu popularności w latach 80., 90. i dwutysięcznych. Dodatkowo w soboty w godzinach 11:00-14:00 w audycji Odety Moro „Wakacje mojego życia” swoje wspomnienia przedstawią gwiazdy.

W czasie wakacji Radio Złote Przeboje będzie też zachęcać swoich słuchaczy do kontaktu z redakcją i udziału w zabawach antenowych. Od poniedziałku do piątku do końca lata potrwa głosowanie na „Złoty Przebój wakacji” na zloteprzeboje.pl. 29 czerwca ruszy także konkurs „Wakacyjna paczka”, w którym do wygrania będą głośnik bezprzewodowy, koszulki Radia Złote Przeboje i zestawy radiowych gadżetów. Zabawa będzie rozgrywana na antenie przez całe wakacje od poniedziałku do piątku.

Oprócz tego Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na koncerty zespołów Varius Manx, De Mono i Ira oraz Patrycji Markowskiej i Urszuli Kasprzak. Bilety na limitowane wydarzenia będzie można zdobyć na antenie stacji (więcej tutaj).

Wakacyjne propozycje rozgłośni wspiera promocja na antenie Radia Złote Przeboje, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Odeta Moro poprowadzi program „Wakacje mojego życia”, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi program „Wakacje mojego życia”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...
reklama