reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premium Lovers, czyli Pornhub dla dwojga

dodano: 2020-06-24 10:45 | aktualizacja: 2020-06-24 16:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Pornhub/satkurier.pl

Pornhub Premium Lovers Pornhub wprowadził nową opcję subskrypcji, która dedykowana jest parom - Premium Lovers. Ma ona pomóc w lepszym poznaniu i zrozumieniu zainteresowań i fantazji partnera. W ramach Premium Lovers dostępne są dwa indywidualne konta Pornhub Premium, jednak za miesięczną opłatą niższą w porównaniu z opłatą za dwa osobne konta Premium.

Pornhub Premium Lovers


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz korzyści, które niesie za sobą Pornhub Premium, takich jak brak reklam, setki tysięcy ekskluzywnych tytułów, a także szeroka gama treści HD i VR, subskrybenci Premium Lovers mają również możliwość korzystania z wspólnej playlisty. Tak zwana lovers playlist umożliwia dzielenie się ulubionymi filmami z partnerem. Pary będą też mogły zdecydować się na otrzymywanie rekomendacji wideo na podstawie gustów obojga partnerów.

Według najnowszej ankiety przeprowadzonej wśród kilku tysięcy członków Pornhub Premium, 64 proc. respondentów przyznało, że chciałoby lepiej zrozumieć zainteresowania partnera dotyczące filmów erotycznych. Co więcej 68 proc. użytkowników uważa, że ​​lepsze poznanie fantazji seksualnych partnera miałoby pozytywny wpływ na ich związek.

Premium Lovers oferuje 7-dniowy okres próbny. Następnie subskrypcja kosztuje 14,99 dol. miesięcznie lub 142,99 dol. rocznie na dwa konta. Użytkownicy, którzy korzystają obecnie z Pornhub Premium, mogą w dowolnym momencie przejść na opcję Premium Lovers. Z kolei użytkownicy Premium Lovers mogą w każdej chwili anulować subskrypcję lub zamienić swoją połówkę na inną.

Pornhub Premium kosztuje 9,99 dol. miesięcznie, więc oszczędność w przypadku Premium Lovers dla dwojga wynosi 4,99 dol.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...
reklama