reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP VOD liderem rynku AVOD w Polsce

dodano: 2020-06-24 17:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP VOD Ponad 1,07 mln użytkowników TVP VOD i ponad 7-proc. wzrost liczby użytkowników w stosunku do ubiegłego roku. W dniach 15-21 czerwca TVP VOD wyprzedziło niemal całą konkurencję, w tym serwisy Ipla i Player oraz VOD.PL i WP VOD.

TVP
TVP VOD Gemius/PBI


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trzecim tygodniu czerwca br. TVP VOD odwiedziło ponad 1,07 mln realnych użytkowników, tj. więcej o blisko 74 tys. w porównaniu z analogicznym okresem 2019 roku - wynika z najnowszego badania Gemius/PBI. To najlepszy wynik na rynku AVOD, na którym pozostałe konkurencyjne serwisy zaliczyły spadki widowni. 7-proc. wzrost zapewnił TVP VOD pozycję lidera polskich serwisów streamingowych AVOD oraz drugie miejsce wśród wszystkich dostępnych na rynku serwisów VOD.

W analizowanym tygodniu użytkownicy TVP VOD wygenerowali blisko 9,6 mln odsłon, a najdłuższy średni czas (2 godziny i 31 minut), który poświęcili na korzystanie z TVP VOD uplasował serwis publicznego nadawcy na pozycji najbardziej angażującego medium na rynku VOD.

Jak informuje TVP, wśród najchętniej odwiedzanych programów znalazły się: seriale oraz programy informacyjne i publicystyczne. Najwięcej użytkowników zgromadził serial „Więzień miłości”. W TOP 10 znalazły się też następujące produkcje: „Przysięga”, „Cena wolności”, „Pytanie na śniadanie”, „Wiadomości”, „Elif”, „Gość Wiadomości”, „Włoska rodzina”, „Ranczo” i „Ojciec Mateusz”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...
reklama