reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tidal wprowadził funkcję Contributor Mix

dodano: 2020-06-25 12:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Tidal/satkurier.pl

Tidal Platforma streamingowa Tidal, umożliwiająca słuchanie muzyki na życzenie, wprowadziła nową funkcję Contributor Mix. Oferuje ona użytkownikom wyselekcjonowane playlisty twórców piosenek i producentów na podstawie wzorców słuchania. Te playlisty zawierają utwory z dyskografii danego twórcy.

Tidal Contributor Mix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Gotowy utwór lub płyta to zwieńczenie długiej, pełnej wyzwań podróży, w której talent i wizja łączą się z momentami inspiracji. Nikt nie dociera tam sam. Różni autorzy piosenek i producenci współpracują z Twoimi ulubionymi artystami, aby stworzyć muzykę, którą kochasz. O co chodzi w Contributor Mix? To playlisty oparte na Twoich wzorcach słuchania, zawierające utwory wspólnego producenta lub autora piosenek. Wejdź na strony wykonawców, aby zobaczyć ich Contributor Mixes - zachęca Tidal.

Contributor Mixes można znaleźć w sekcji „Producenci & autorzy” na stronie głównej aplikacji Tidal. Są też dostępne na stronach profili artystów. Contributor Mix można zapisać, naciskając „+ Utwórz nową playlistę”. Spowoduje to zapisanie miksa jako playlisty i dodanie go do „Mojej kolekcji”.

Oprócz Contributor Mix, Tidal oferuje również My Mix i My Video Mix. My Mix to spersonalizowana selekcja piosenek, która pozwala w prosty sposób cieszyć się jeszcze większą ilością muzyki, którą się kocha. Natomiast My Video Mix to spersonalizowany wybór wideo, dzięki któremu w łatwy sposób otrzymuje się rekomendacje na podstawie tego, co najbardziej się lubi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...
reklama