reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tidal wprowadził funkcję Contributor Mix

dodano: 2020-06-25 12:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Tidal/satkurier.pl

Tidal Platforma streamingowa Tidal, umożliwiająca słuchanie muzyki na życzenie, wprowadziła nową funkcję Contributor Mix. Oferuje ona użytkownikom wyselekcjonowane playlisty twórców piosenek i producentów na podstawie wzorców słuchania. Te playlisty zawierają utwory z dyskografii danego twórcy.

Tidal Contributor Mix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Gotowy utwór lub płyta to zwieńczenie długiej, pełnej wyzwań podróży, w której talent i wizja łączą się z momentami inspiracji. Nikt nie dociera tam sam. Różni autorzy piosenek i producenci współpracują z Twoimi ulubionymi artystami, aby stworzyć muzykę, którą kochasz. O co chodzi w Contributor Mix? To playlisty oparte na Twoich wzorcach słuchania, zawierające utwory wspólnego producenta lub autora piosenek. Wejdź na strony wykonawców, aby zobaczyć ich Contributor Mixes - zachęca Tidal.

Contributor Mixes można znaleźć w sekcji „Producenci & autorzy” na stronie głównej aplikacji Tidal. Są też dostępne na stronach profili artystów. Contributor Mix można zapisać, naciskając „+ Utwórz nową playlistę”. Spowoduje to zapisanie miksa jako playlisty i dodanie go do „Mojej kolekcji”.

Oprócz Contributor Mix, Tidal oferuje również My Mix i My Video Mix. My Mix to spersonalizowana selekcja piosenek, która pozwala w prosty sposób cieszyć się jeszcze większą ilością muzyki, którą się kocha. Natomiast My Video Mix to spersonalizowany wybór wideo, dzięki któremu w łatwy sposób otrzymuje się rekomendacje na podstawie tego, co najbardziej się lubi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama