reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Covid-19: Świat w zagrożeniu” - już 28 czerwca w TVN

dodano: 2020-06-25 22:07
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVN

Covid 19 TVN superwizjer program 360px.jpg W niedzielę 28 czerwca na antenie TVN odbędzie się dwuczęściowa premiera najnowszego filmu reporterów „Superwizjera" – „Covid-19: Świat w zagrożeniu”. Tym razem dziennikarze programu przyjrzeli się, jak rozprzestrzeniająca się pandemia zmieniła życie ludzi na całym świecie. Wkrótce po emisji w Polsce film trafi do dystrybucji zagranicznej, gdzie pokażą go kanały z rodziny Discovery.
 


TVN
Covid 19 TVN superwizjer program 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Autorzy najpopularniejszego programu reporterskiego w Polsce zapraszają na najnowszy film „Covid-19: Świat w zagrożeniu”.
Dokument został zrealizowany w wyjątkowej sytuacji – podczas światowej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Dziennikarze „Superwizjera” wykorzystując swoje międzynarodowe kontakty, postanowili pokazać ludzi, których życie w szczególny sposób zostało zmienione przez rozprzestrzeniające się zakażenie. Historie, które widzowie zobaczą w filmie pochodzą z Chin, Włoch, Wielkiej Brytanii, USA, Ekwadoru i Indii. Autorzy dotarli do wielu unikatowych materiałów i zdjęć, często drastycznych. Wiele wątków ukaże nieznany do tej pory wymiar pandemii.  

- To wyjątkowa produkcja. Wspólna, niezwykle trudna i wymagająca praca całego zespołu „Superwizjera” i wielu innych dziennikarzy. Wszystko powstało zdalnie, w sytuacji globalnego lock-downu. Ten film to spacer po świecie, w niezwykle trudnym czasie i ukazujący wyjątkowe zdarzenia. Obejrzałem już wiele filmów o koronawirusie, ale myślę, że ten jest inny niż one wszystkie

- mówi Jarosław Jabrzyk, współautor i producent filmu „Covid-19: Świat w zagrożeniu".


„Covid-19: Świat w zagrożeniu” to drugi pełnometrażowy materiał dokumentalny, w którym reporterzy „Superwizjera” podejmują temat problemu pandemii. Pierwszy – „Brudna strefa. Koronawirus w Polsce” – pokazywał wyłącznie polskie wątki, ukazał kulisy pracy i życia tych, którzy każdego dnia na pierwszej linii frontu toczyli walkę z zarazą. Film miał swoją premierę telewizyjną 3 czerwca na antenie TVN. Wówczas zgromadził przed telewizorami 1,1 mln. widzów, co przełożyło się na 12,68% udziału stacji w grupie komercyjnej (16-49).

Premiera „Covid-19: Świat w zagrożeniu”  już w najbliższą niedzielę 28 czerwca w TVN. Film zostanie pokazany w dwóch częściach. Emisja pierwszej odbędzie się o godz. 20:00, przed blokiem „Czas decyzji – wieczór wyborczy”, drugiej natomiast tuż po nim, około godz. 21:55. W środę 8 lipca o godz. 21:00 stacja przypomni dokument, tym razem jako jeden materiał.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...