reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

Sport w polskiej TV 27.06.2020

dodano: 2020-06-26 11:13 | aktualizacja: 2020-06-26 20:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Piast Gliwice. Transmisje live z Fortuna 1. Ligi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – Hertha Berlin
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – ŁKS Łódź
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Wolverhampton Wanderers

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Moenchengladbach – Hertha BSCBayer 04 Leverkusen – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Żelisław Żyżyński

14:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Athletic Bilbao – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – ŁKS Łódź
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Now

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – Bayern Monachium 
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin
Komentarz: Piotr Olkowicz, Rafał Dobrucki

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship: 
Preston North End FC – Cardiff City FC

17:00 Piłka nożna: La Liga:
Celta Vigo – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

19:30 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

22:00 Piłka nożna: La Liga:
Atlético Madryt – Deportivo Alavés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
Norwich City – Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Championship: 
Preston North End FC – Cardiff City FC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – 1. FC Köln
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak

17:15 Piłka nożna: Serie A:
Brescia Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

19:30 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – CD Leganés
Komentarz: Patryk Mirosławski, Kuba Ostrowski

22:00 Piłka nożna: La Liga:
Atlético Madryt – Deportivo Alavés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

17:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 5

18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 5

20:30 Piłka nożna: Tippeligaen: 
Valerenga Fotball – Viking FK
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Cromwell:
3. runda

 
Motowizja

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Long Pond:
Wyścig

 
nSport+

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Club – RCD Mallorca

 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Miedź Legnica – Warta Poznań

15:15 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Olimpia Grudziądz – GKS Tychy

17:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Stal Mielec – Radomiak Radom

20:30 Piłka nożna kobiet: Puchar Polski: 
Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Dustin Poirier – Dan Hooker
 
Polsat Sport Extra

20:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Slovan Liberec – FC Banik Ostrawa
 
Sportklub

07:30 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 1

05:15 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2
 
TVP 1

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice

​​​​​​​
TVP Sport

20:00 Sporty walki: King of Kings: 
Daniel Szott – Dovydas Rimkus
Denis Makowski – Henrikas Viksraiti


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały 19pin HQ 10m

10m kabel połączeniowy HDMI1.4 w kolorze białym.

120 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

139 zł Więcej...
reklama