reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-29 - 2020-09-30 - 2020-10-01

Sport w polskiej TV 27.06.2020

dodano: 2020-06-26 11:13 | aktualizacja: 2020-06-26 20:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Piast Gliwice. Transmisje live z Fortuna 1. Ligi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – Hertha Berlin
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – ŁKS Łódź
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Wolverhampton Wanderers

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Moenchengladbach – Hertha BSCBayer 04 Leverkusen – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Żelisław Żyżyński

14:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Athletic Bilbao – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – ŁKS Łódź
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Now

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – Bayern Monachium 
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin
Komentarz: Piotr Olkowicz, Rafał Dobrucki

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship: 
Preston North End FC – Cardiff City FC

17:00 Piłka nożna: La Liga:
Celta Vigo – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

19:30 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

22:00 Piłka nożna: La Liga:
Atlético Madryt – Deportivo Alavés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
Norwich City – Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Championship: 
Preston North End FC – Cardiff City FC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – 1. FC Köln
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak

17:15 Piłka nożna: Serie A:
Brescia Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

19:30 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – CD Leganés
Komentarz: Patryk Mirosławski, Kuba Ostrowski

22:00 Piłka nożna: La Liga:
Atlético Madryt – Deportivo Alavés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

17:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 5

18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 5

20:30 Piłka nożna: Tippeligaen: 
Valerenga Fotball – Viking FK
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Cromwell:
3. runda

 
Motowizja

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Long Pond:
Wyścig

 
nSport+

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Club – RCD Mallorca

 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Miedź Legnica – Warta Poznań

15:15 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Olimpia Grudziądz – GKS Tychy

17:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Stal Mielec – Radomiak Radom

20:30 Piłka nożna kobiet: Puchar Polski: 
Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Dustin Poirier – Dan Hooker
 
Polsat Sport Extra

20:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Slovan Liberec – FC Banik Ostrawa
 
Sportklub

07:30 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 1

05:15 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2
 
TVP 1

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice

​​​​​​​
TVP Sport

20:00 Sporty walki: King of Kings: 
Daniel Szott – Dovydas Rimkus
Denis Makowski – Henrikas Viksraiti


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama