reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Test Drive dla abonentów MTS TV

dodano: 2020-06-27 18:59
autor: RO | źródło: mts.ru

MTS TV Rosyjski operator telekomunikacyjny MTS wprowadził nową promocję dla klientów liniowej telewizji satelitarnej. Od 26 czerwca mają oni możliwość oglądania dodatkowego pakietu tematycznego przez 72 godziny w ramach usługi Test Drive.

MTS TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Test Drive ma pomóc w podjęciu właściwej decyzji o wyborze dodatkowego pakietu. Po zakończeniu okresu promocyjnego, usługa jest wyłączana. Z oferty mogą skorzystać klienci niższych pakietów.

Abonent MTS TV, który zechce włączyć usługę Test Drive, musi zalogować się na konto osobiste lub zadzwonić na infolinię. Następnie wybiera pakiet kanałów, na który nie miał wykupionego wcześniej abonamentu.

Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie dodatniego salda na koncie. Usługę można włączyć tylko raz w czasie trwania umowy.

Platforma MTS TV, czwarta pod względem wielkości usługa DTH w Rosji, jest nadawana na satelicie ABS-2A (74,9°E). Oferta jest zaszyfrowana w systemach Irdeto 2 i Verimatrix.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 9/8

Multiswitch Opticum 9/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

250 zł Więcej...
reklama