reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Test Drive dla abonentów MTS TV

dodano: 2020-06-27 18:59
autor: RO | źródło: mts.ru

MTS TV Rosyjski operator telekomunikacyjny MTS wprowadził nową promocję dla klientów liniowej telewizji satelitarnej. Od 26 czerwca mają oni możliwość oglądania dodatkowego pakietu tematycznego przez 72 godziny w ramach usługi Test Drive.

MTS TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Test Drive ma pomóc w podjęciu właściwej decyzji o wyborze dodatkowego pakietu. Po zakończeniu okresu promocyjnego, usługa jest wyłączana. Z oferty mogą skorzystać klienci niższych pakietów.

Abonent MTS TV, który zechce włączyć usługę Test Drive, musi zalogować się na konto osobiste lub zadzwonić na infolinię. Następnie wybiera pakiet kanałów, na który nie miał wykupionego wcześniej abonamentu.

Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie dodatniego salda na koncie. Usługę można włączyć tylko raz w czasie trwania umowy.

Platforma MTS TV, czwarta pod względem wielkości usługa DTH w Rosji, jest nadawana na satelicie ABS-2A (74,9°E). Oferta jest zaszyfrowana w systemach Irdeto 2 i Verimatrix.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...
reklama