reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fundusz wczasów pogodowych” 4 w Radiu Pogoda

dodano: 2020-06-28 03:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Wakacje w Radiu Pogoda (Agora) to czas kolejnej edycji zabawy „Fundusz wczasów pogodowych”. Po raz czwarty słuchacze stacji będą mogli wygrać turnus wypoczynkowy - tym razem dla par. Oprócz tego w ramówce rozgłośni w poniedziałek, 29 czerwca br. pojawią się wakacyjne nowości - m.in. program „Pogoda na działkę”, „Pogoda na miłość” („Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda”) cykl „Wakacyjny Klub Pogodnych Ludzi” („Radio Pogoda - najpiękniejsze melodie” i „Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda") oraz konkurs „Balkoniada w Radiu Pogoda”. Stacja cały czas świętuje też swoje piąte urodziny („Kultowa piątka Radia Pogoda”), zapraszając wszystkich do udziału w konkursach ze słodkimi upominkami.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Fundusz wczasów pogodowych” stał się wakacyjną tradycją w Radiu Pogoda. W tym roku stacja organizuje zabawę po raz czwarty. W tygodniowych rozgrywkach słuchacze będą mieli szansę wygrać pobyt w hotelu Bristol Art & Medical SPA w Busku Zdroju. Tegoroczna edycja będzie jednak nieco inna - ze względu na pandemię słuchacze nie pojadą na wspólny turnus integracyjny, za to do zabawy mogą zgłaszać się pary i to właśnie one wyjadą do Buska Zdroju (więcej tutaj i tutaj).

Inną propozycją rozgłośni dla par - a w zasadzie dla przyszłych par - jest „Pogoda na miłość”. To nowość przygotowana z myślą o słuchaczach, którzy czują się samotni i chcieliby to zmienić. Radio Pogoda połączy takie osoby na antenie, a po odpowiedzi na kilka pytań odbiorcy sami zdecydują, czy zechcą kontynuować znajomość. „Pogoda na miłość” pojawi się w audycji „Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda”, którą prowadzi Jakub Mędrzycki.

W każdym wakacyjnym miesiącu odbywać się będzie też kolejna edycja „Balkoniady w Radiu Pogoda”. To konkurs, do którego słuchacze zgłaszają swoje balkony oraz ogrody. Najpiękniejsze balkony lub ogródki lipca i sierpnia wybiorą internauci w specjalnym plebiscycie na stronie internetowej rozgłośni - ich właściciele mogą liczyć na nagrody (więcej tutaj).

Kolejną propozycją dla miłośników roślin i ogrodów jest nowa audycja „Pogoda na działkę” - program, w którym eksperci z miesięcznika „Przepis na ogród” odpowiedzą na pytania słuchaczy. Doradzą im też, jak dbać o rośliny na działce, kiedy je wysiewać, a kiedy podcinać i jak sprawić, by działka była całkowicie ekologiczna. Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:15.

Natomiast w weekendy na antenie pojawi się cykl „Wakacyjny Klub Pogodnych Ludzi”, w którym słuchacze będą sobie nawzajem polecać ciekawe miejsca na wakacje w Polsce. Rekomendacji będzie można słuchać w weekendy w ramach audycji „Radio Pogoda - najpiękniejsze melodie” (więcej tutaj i tutaj) i „Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda".

Wakacyjne nowości - programy i konkursy, nadawane będą w Radiu Pogoda od poniedziałku, 29 czerwca br.

Przez cały czas od piątku, 12 czerwca br. Radio Pogoda świętuje też swoje piąte urodziny. Dlatego we wszystkich zabawach słuchacze stacji nagradzani będą specjalną, urodzinową edycją torcików wedlowskich ręcznie dekorowanych - z urodzinowym logo Radia Pogoda. Na antenie dodatkowo pojawi się program „Kultowa piątka Radia Pogoda”. To audycja, w której co tydzień prowadzący będą przybliżać słuchaczom 5 kultowych postaci ze świata filmu, rozrywki, a przede wszystkim muzyki. „Kultowej piątki Radia Pogoda” będzie można słuchać w paśmie 10:00-14:00 od poniedziałku do piątku.

Pojawienie się wakacyjnych nowości w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Fundusz wczasów pogodowych” w Radiu Pogoda, foto: Agora
„Fundusz wczasów pogodowych” w Radiu Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...