reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lato z kryminałem” w kanale Epic Drama

dodano: 2020-06-29 09:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama W lipcu i sierpniu br. kanał Epic Drama w ramach pasma „Lato z kryminałem” pokaże widzom takie produkcje jak - seriale „Detektyw Murdoch”, „Endeavour: Sprawy młodego Morsa”, „Sprawy Frankie Drake”, „Zagadki kryminalne panny Fisher”, „Kolekcja”, „Spikerka”, „Maltese: na tropie Mafii”, „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”) i „Stróż prawa”, a także filmy „Chicago”, „Hollywoodland” i „Utalentowany pan Ripley”.

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kanał Epic Drama w środę, 1 lipca br. rozpocznie cykl „Lato z kryminałem”. W ramach tego projektu przez dwa kolejne wakacyjne miesiące widzowie zobaczą najlepsze seriale i filmy kryminalne z całego świata. Nie zabraknie cieszących się popularnością takich serii jak: „Endeavour: Sprawy młodego Morsa”, „Detektyw Murdoch” (więcej tutaj), „Sprawy Frankie Drake”, ale także bardziej mrocznych opowieści, takich jak „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”) czy „Maltese: na tropie Mafii”. Zostaną także wyemitowane premierowe odcinki nowych seriali.

W każdy poniedziałek cykl „Lato z kryminałem” rozpocznie emisja brytyjskiej serii detektywistycznej „Endeavour: Sprawy młodego Morsa” (więcej tutaj). Wtorki przeniosą widzów do lat dwudziestych XX wieku i tajemnic wyjaśnianych przez bohaterki „Spraw Frankie Drake” (więcej tutaj) oraz „Zagadek kryminalnych panny Fisher” (więcej tutaj). Natomiast w środy widzowie zobaczą historie dwóch braci związanych z paryskim domem mody The House of Sabine („Kolekcja”(więcej tutaj) oraz słynnej prezenterki telewizyjnej z Francji z lat 60. XX wieku, która staje się ofiarą brutalnego napadu („Spikerka”).

W czwartki wśród thrillerów kryminalnych znajdą się: „Maltese: na tropie Mafii”, którego bohaterem jest dobroduszny detektyw pracujący w niemoralnym świecie (więcej tutaj i tutaj), oraz hiszpański dramat „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”), osadzony w XVI-wiecznej Sewilli, która wychodzi z epidemii czarnej śmierci (więcej tutaj). Piątki to podwójny odcinek serialu „Stróż prawa” -  serii, której akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku w Nowym Jorku (więcej tutaj, tutaj i tutaj). W sobotnie wieczory na ekranach zagości znakomita obsada w filmach wprost z Hollywood, m.in. „Chicago” (więcej tutaj), „Hollywoodland” (więcej tutaj) i „Utalentowany pan Ripley” (więcej tutaj). Jak czytamy w komunikacie, niedziele natomiast przyniosą trzymające w napięciu ekskluzywne premiery serii, o których nadawca będzie informował na bieżąco.

- Cykl „Lato z kryminałem” w kanale Epic Drama - tylko dla widzów o mocnych nerwach! - zapowiada nadawca.
 
Catherine Zeta-Jones w filmie „Chicago”, foto: Viasat World
Catherine Zeta-Jones w filmie „Chicago”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...