reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lato z kryminałem” w kanale Epic Drama

dodano: 2020-06-29 09:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama W lipcu i sierpniu br. kanał Epic Drama w ramach pasma „Lato z kryminałem” pokaże widzom takie produkcje jak - seriale „Detektyw Murdoch”, „Endeavour: Sprawy młodego Morsa”, „Sprawy Frankie Drake”, „Zagadki kryminalne panny Fisher”, „Kolekcja”, „Spikerka”, „Maltese: na tropie Mafii”, „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”) i „Stróż prawa”, a także filmy „Chicago”, „Hollywoodland” i „Utalentowany pan Ripley”.

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kanał Epic Drama w środę, 1 lipca br. rozpocznie cykl „Lato z kryminałem”. W ramach tego projektu przez dwa kolejne wakacyjne miesiące widzowie zobaczą najlepsze seriale i filmy kryminalne z całego świata. Nie zabraknie cieszących się popularnością takich serii jak: „Endeavour: Sprawy młodego Morsa”, „Detektyw Murdoch” (więcej tutaj), „Sprawy Frankie Drake”, ale także bardziej mrocznych opowieści, takich jak „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”) czy „Maltese: na tropie Mafii”. Zostaną także wyemitowane premierowe odcinki nowych seriali.

W każdy poniedziałek cykl „Lato z kryminałem” rozpocznie emisja brytyjskiej serii detektywistycznej „Endeavour: Sprawy młodego Morsa” (więcej tutaj). Wtorki przeniosą widzów do lat dwudziestych XX wieku i tajemnic wyjaśnianych przez bohaterki „Spraw Frankie Drake” (więcej tutaj) oraz „Zagadek kryminalnych panny Fisher” (więcej tutaj). Natomiast w środy widzowie zobaczą historie dwóch braci związanych z paryskim domem mody The House of Sabine („Kolekcja”(więcej tutaj) oraz słynnej prezenterki telewizyjnej z Francji z lat 60. XX wieku, która staje się ofiarą brutalnego napadu („Spikerka”).

W czwartki wśród thrillerów kryminalnych znajdą się: „Maltese: na tropie Mafii”, którego bohaterem jest dobroduszny detektyw pracujący w niemoralnym świecie (więcej tutaj i tutaj), oraz hiszpański dramat „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”), osadzony w XVI-wiecznej Sewilli, która wychodzi z epidemii czarnej śmierci (więcej tutaj). Piątki to podwójny odcinek serialu „Stróż prawa” -  serii, której akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku w Nowym Jorku (więcej tutaj, tutaj i tutaj). W sobotnie wieczory na ekranach zagości znakomita obsada w filmach wprost z Hollywood, m.in. „Chicago” (więcej tutaj), „Hollywoodland” (więcej tutaj) i „Utalentowany pan Ripley” (więcej tutaj). Jak czytamy w komunikacie, niedziele natomiast przyniosą trzymające w napięciu ekskluzywne premiery serii, o których nadawca będzie informował na bieżąco.

- Cykl „Lato z kryminałem” w kanale Epic Drama - tylko dla widzów o mocnych nerwach! - zapowiada nadawca.
 
Catherine Zeta-Jones w filmie „Chicago”, foto: Viasat World
Catherine Zeta-Jones w filmie „Chicago”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...
reklama