reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacja CBS News w 89 krajach, w tym w Polsce

dodano: 2020-06-29 19:11 | aktualizacja: 2020-06-30 12:58
autor: RO | źródło: cbsnews

CBSN Bezpłatna usługa streamingowa CBSN jest teraz dostępna w 89 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Dotychczas treści amerykańskiej stacji informacyjnej CBS News można było znaleźć w przeglądarkach internetowych. Teraz są także dystrybuowane w sklepach z aplikacjami (na m.in. Amazon Fire TV, Android, Android TV, Apple TV, iOS czy Chromecast).

https://i0.wp.com/tvblackbox.com.au/wp-content/uploads/2020/06/cbsn-e1592955099933.png?resize=696%2C
CBSN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CBS News to kanał informacyjny amerykańskiej telewizji i radia CBS, z takimi programami jak „CBS Evening News”, „CBS This Morning” czy „CBS Sunday Morning”. Stacja jest nadawana z Nowego Jorku.

Kraje, w których CBSN jest dostępny, to Argentyna, Brazylia, Chiny, Filipiny, Francja, Hongkong, Korea Południowa, Meksyk, Nowa Zelandia, Peru, Polska, Wielka Brytania i Włochy.
 

Nasze badania wskazują, że istnieje globalne zapotrzebowanie na raporty CBS News dotyczące problemów i wydarzeń, które wpływają na wszystkich. Dzięki rozszerzonej dostępności CBSN w międzynarodowych sklepach z aplikacjami, możemy teraz zapewnić istotne, dogłębne relacje z pilnych i kluczowych wydarzeń informacyjnych większej liczbie widzów w wielu miejscach

- powiedziała Christy Tanner, wiceprezes i dyrektor generalny CBS News Digital.

Aplikacja mobilna podzielona jest na trzy sekcje: News, Shows i Live. Pierwsza z  nich oferuje dostęp do informacji, druga do katalogu odcinków 10 programów (np. „CBS This Morning”, „60 Minutes”, „Sunday Morning”), natomiast trzecia to 13 strumieni na żywo, w tym CBSN, jej 10 regionalnych wersji oraz CBS Sports HQ i ET Live.

Przejdź do strony umożliwiającej pobranie aplikacji CBSN.
 
Menu Live aplikacji mobilnej na Androida


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama