Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: West Ham United – Chelsea FC. Transmisje live z Fortuna 1. Ligi tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
19:00 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Norwich City
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
21:15 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Marcin Rosłoń CANAL+ Sport 2
19:30 Piłka nożna: La Liga: Valencia CF – Athletic Bilbao
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
22:00 Piłka nożna: La Liga: Real Betis – Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski CANAL+ Now
20:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: FC Red Bull Salzburg – SK Puntigamer Sturm Graz
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk Eleven Sports 1
19:30 Piłka nożna: Serie A: Inter Mediolan – Brescia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
21:45 Piłka nożna: Serie A: SPAL 2013 – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski Eleven Sports 2
19:30 Piłka nożna: Serie A: Bologna FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
21:45 Piłka nożna: Serie A: US Lecce – UC Sampdoria
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk Eleven Sports 3
19:30 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alavés – Granada CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
21:45 Piłka nożna: Serie A: Hellas Verona – Parma Calcio 1913
Komentarz: Sebastian Chabiniak Eleven Sports 4
19:30 Piłka nożna: Serie A: Bologna FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
22:00 Piłka nożna: La Liga: Real Valladolid – Levante UD
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski Eurosport 1
20:30 Piłka nożna: Tippeliegen: Rosenborg BK – Valerenga Fotball
nSport+
20:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: FC Red Bull Salzburg – SK Puntigamer Sturm Graz
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk Polsat Sport
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica
20:30 Siatkówka kobiet: Mecz towarzyski: Polska– Czechy Polsat Sport Extra
20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza TVP Sport
20:00 Piłka nożna: 2. Liga: Widzew Łódź – Elana Toruń
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.