reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Złote Przeboje: Koncerty „Łączy nas muzyka” w PPV

dodano: 2020-07-01 03:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje W piątek, 17 lipca 2020 roku rozpocznie się cykl koncertów organizowanych przez Radio Złote Przeboje (Agora) i Musicart Group pod hasłem „Łączy nas muzyka”. Co tydzień do 21 sierpnia br. w Kuźni Kulturalnej w Warszawie odbywać się będą występy takich artystów jak Urszula Kasprzak, Patrycja Markowska, Katarzyna Stankiewicz, Varius Manx, De Mono i Ira. Bilety na te wydarzenia można wygrać w konkursach antenowych w Radiu Złote Przeboje. Koncerty „Łączy nas muzyka” będzie można zobaczyć w systemie pay-per-view (PPV).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak pokazują badania społeczne, wszyscy jesteśmy stęsknieni za koncertami, w których można posłuchać artystów „na żywo”. Dlatego Radio Złote Przeboje i Musicart Group przygotowały cykl pięciu wydarzeń z cyklu „Łączy nas muzyka”. Wystąpią podczas nich: w piątek, 17 lipca br. Katarzyna Stankiewicz i Varius Manx, w piątek, 24 lipca br. De Mono, w piątek, 31 lipca br. Patrycja Markowska z zespołem, w piątek, 7 sierpnia br. Ira i w piątek, 21 sierpnia br. Urszula Kasprzak.

Z uwagi na obostrzenia związane z przeciwdziałaniem COVID-19 liczba miejsc w Kuźni Kulturalnej jest mocno ograniczona, dlatego występy gwiazd będzie można obejrzeć również online, wykupując dostęp poprzez systemy pay-per-view (PPV). 

Słuchacze Radia Złote Przeboje mogą wygrać bilety na koncerty oraz dostępy online - w limitowanej liczbie - na antenie stacji, biorąc udział w konkursach i zabawach. - Koncertujący artyści zagoszczą w programach radia, a atmosfera koncertowa udzieli się nawet tym, którzy nie będą mogli na nich być osobiście - zapewnia nadawca (więcej tutaj i tutaj).

„Łączy nas muzyka” - emisja od piątku, 17 lipca 2020 roku w systemie PPV Radia Złote Przeboje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama