reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Złote Przeboje: Koncerty „Łączy nas muzyka” w PPV

dodano: 2020-07-01 03:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje W piątek, 17 lipca 2020 roku rozpocznie się cykl koncertów organizowanych przez Radio Złote Przeboje (Agora) i Musicart Group pod hasłem „Łączy nas muzyka”. Co tydzień do 21 sierpnia br. w Kuźni Kulturalnej w Warszawie odbywać się będą występy takich artystów jak Urszula Kasprzak, Patrycja Markowska, Katarzyna Stankiewicz, Varius Manx, De Mono i Ira. Bilety na te wydarzenia można wygrać w konkursach antenowych w Radiu Złote Przeboje. Koncerty „Łączy nas muzyka” będzie można zobaczyć w systemie pay-per-view (PPV).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak pokazują badania społeczne, wszyscy jesteśmy stęsknieni za koncertami, w których można posłuchać artystów „na żywo”. Dlatego Radio Złote Przeboje i Musicart Group przygotowały cykl pięciu wydarzeń z cyklu „Łączy nas muzyka”. Wystąpią podczas nich: w piątek, 17 lipca br. Katarzyna Stankiewicz i Varius Manx, w piątek, 24 lipca br. De Mono, w piątek, 31 lipca br. Patrycja Markowska z zespołem, w piątek, 7 sierpnia br. Ira i w piątek, 21 sierpnia br. Urszula Kasprzak.

Z uwagi na obostrzenia związane z przeciwdziałaniem COVID-19 liczba miejsc w Kuźni Kulturalnej jest mocno ograniczona, dlatego występy gwiazd będzie można obejrzeć również online, wykupując dostęp poprzez systemy pay-per-view (PPV). 

Słuchacze Radia Złote Przeboje mogą wygrać bilety na koncerty oraz dostępy online - w limitowanej liczbie - na antenie stacji, biorąc udział w konkursach i zabawach. - Koncertujący artyści zagoszczą w programach radia, a atmosfera koncertowa udzieli się nawet tym, którzy nie będą mogli na nich być osobiście - zapewnia nadawca (więcej tutaj i tutaj).

„Łączy nas muzyka” - emisja od piątku, 17 lipca 2020 roku w systemie PPV Radia Złote Przeboje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...
reklama