reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Weekend z Aniston i Sandlerem w lipcu w AXN

dodano: 2020-07-01 04:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN W lipcu br. w kanale AXN w ramach pasma „Weekend z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem” widzowie będą mieli okazję zobaczyć aktorów Jennifer Aniston i Adama Sandlera razem i osobno w filmach „Piksele”, „Jack i Jill”, „Jeszcze większe dzieci”, „Żona na niby” i „Przyjaciele z kasą”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jennifer Aniston i Adam Sandler - przyjaciele w życiu prywatnym i zakochani na ekranie. Adam Sandler ma 54 lata, a Jennifer Aniston 51. On urodził się w Nowym Jorku, a ona w Los Angeles. Jennifer Aniston zdobyła popularność dzięki serialowi „Przyjaciele”, a Adam Sandler występując w „Saturday Night Life”. Są przyjaciółmi od ponad 30 lat, jednak na wspólny film musieli czekać do 2011 roku, kiedy wystąpili w komedii „Żona na niby”. Oboje są mega gwiazdami - według portalu „Celebrity Net Worth” Jennifer Aniston jest w tej chwili warta 300 milionów dolarów, a Adam Sandler 420 milionów dolarów. Jennifer Aniston lubi żartować z ich romantycznych chwil na ekranie. Oboje śmiali się wspominając, jak Jennifer Aniston wysyłała Adamowi Sandlerowi wiadomości, odliczające dni do wielkiej sceny „zespolenia warg”. Żona Adama Sandlera dopingowała ich pocałunki na planie filmu „Zabójczy rejs”. Jennifer Aniston pomagała wybrać Adamowi Sandlerowi buty dla jego żony podczas kręcenia filmu „Żona na niby”. W wywiadach oboje zawsze się wspierają i ciepło mówią o swojej wieloletniej przyjaźni,

W lipcu br. w kanale AXN widzowie będą mieli okazję zobaczyć Jennifer Aniston i Adama Sandlera razem i osobno w filmach: „Piksele” - emisja w sobotę, 4 lipca br. o godzinie 14:05 (więcej tutaj), „Jack i Jill” - emisja w sobotę, 4 lipca br. o godzinie 16:10 (więcej tutaj i tutaj), „Jeszcze większe dzieci” - emisja w sobotę, 4 lipca br. o godzinie 18:00 (więcej tutaj), „Żona na niby” - emisja w sobotę, 4 lipca br. o godzinie 20:00 (więcej tutaj), i „Przyjaciele z kasą” - emisja w niedzielę, 5 lipca br. o godzinie 15:55 (więcej tutaj).
 
Jennifer Aniston w filmie „Żona na niby”, foto: Tracy Bennett/Columbia Pictures
Jennifer Aniston w filmie „Żona na niby”, foto: Tracy Bennett/Columbia Pictures


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...
reklama