reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MUX L3 bez 4fun Gold

dodano: 2020-07-01 15:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl/satkurier.pl

4fun Gold Od 1 lipca br. kanał 4fun Gold nie będzie już dostępny w ofercie lokalnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej MUX L3. Po tej zmianie MUX L3 obejmuje 13 kanałów w jakości SD, jednak - jak zapewnia operator - planowane jest dołączenie nowej stacji. Niewykluczone, że w jakości HD.

satkurier.pl
antena naziemna telewizja tv DVB-T


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MUX L3 jest dostępny w Radomsku, Tomaszowie Mazowieckim, Częstochowie i Łodzi (k. 36 - 594 MHz). Jego operatorem przez wiele lat było NTL Radomsko, jednak we wrześniu ub.r. spółka została sprzedana przez grupę TVN Discovery Polska do Michał Winnicki Entertainment i MWE Teleport.

Jak poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel MWE, nadawca 4fun Gold sam zrezygnował z miejsca na MUX L3. Za to w ofercie tego multipleksu nadal dostępne są inne kanały ze złotymi przebojami - Gold TV (TO!TV) i Stars.TV. W składzie MUX L3 cały czas obecna jest też 4fun.tv - główna antena 4fun Media.

Aktualna oferta MUX L3:
4fun.tv, Biznes24, Eska TV Extra, Gold TV (TO!TV), Junior Music (Top Kids Jr), Mango 24, NTL, Nuta.TV, Power TV, Red Carpet TV, Stars.TV, TV Okazje, TVR


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...