reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-17 - 2021-04-18 - 2021-04-19

Gale KSW w rosyjskim kanale Match TV

dodano: 2020-07-03 06:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Federacja KSW/satkurier.pl

KSW Konfrontacja Sztuk Walki Tuż przed galą KSW 53: Reborn (w sobotę, 11 lipca) Federacja KSW podpisała umowy z dwiema zagranicznymi stacjami - rosyjską Match TV (Gazprom Media Holding), a także z indonezyjskim koncernem medialnym Mola TV. W Polsce gale KSW można oglądać w systemie pay-per-view (PPV) w Cyfrowym Polsacie, wybranych sieciach kablowych oraz w Internecie na KSWTV.com i Ipla.tv.

KSW Konfrontacja Sztuk Walki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsza z umów dotyczy praw do transmisji gal KSW przez Match TV, rosyjską telewizję sportową. Należąca do Gazprom Media Holding stacja pokaże już najbliższe wydarzenie KSW i będzie je transmitować nie tylko w Rosji, ale również w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Mołdawii, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie i na Białorusi. Dzięki podpisanej umowie fani będą mogli zobaczyć gale KSW zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej stacji oraz w Internecie.
 

- Cieszę się, że kolejne kraje dołączają do wielkiej rodziny KSW - powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW. - Nasi sąsiedzi zawsze byli dla nas bardzo atrakcyjnym rynkiem. Teraz przyszedł czas, aby regularnie zacząć przedstawiać markę KSW wśród wschodniej części Europy. Ale na tym nie poprzestajemy - dodał.

Druga umowa dotycząca praw telewizyjnych do transmisji gal KSW została podpisana z indonezyjskim koncernem medialnym Mola TV.
 

- Nasza działalności coraz częściej jest doceniana również w krajach Azji - stwierdził Martin Lewandowski. - Zainteresowanie walkami w okrągłej klatce potwierdził indonezyjski holding, który będzie promował gale KSW w najbliższych latach - dodał.

Również w tym przypadku porozumienie o współpracy rozpocznie się wraz z galą KSW 53: Reborn, do której dojdzie w sobotę, 11 lipca br.

Jak zapowiadają organizatorzy, w głównych walkach wieczoru gali KSW 53: Reborn kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0, 4 KO, 4 Sub) a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego (20-8-1, 3 KO, 8 Sub), który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska (14-6, 5 KO, 3 Sub). Galę KSW 53 będzie można oglądać w Polsce wyłącznie w systemie pay-per-view (PPV) w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych oraz w internecie na KSWTV.com i Ipla.tv (więcej tutaj).

Plan transmisji:

11 lipca (sobota)
19:00 gala KSW 53: Reborn, stacje Match TV i Mola TV, kanały PPV w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych oraz w internecie na KSWTV.com i Ipla.tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama