reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-11 - 2020-08-12 - 2020-08-13

Sport w polskiej TV 5.07.2020

dodano: 2020-07-03 22:36 | aktualizacja: 2020-07-03 23:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl „Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Villarreal CF – FC Barcelona. Transmisje live z Serie A tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – FC Barcelona
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny 

20:00 Piłka nożna: Premier League:
FC Southampton – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – FC Barcelona
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Sheffield United
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny 

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – West Ham United 
Komentarz: Przemysław Rudzki, Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
LASK Linz – FC Red Bull Salzburg

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński 
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
LASK Linz – FC Red Bull Salzburg

 
Eleven Sports 1

15:05 Formuła 1: Grand Prix Austrii:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

19:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Real Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

17:15 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – SPAL 2013
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – CD Leganés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

19:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – CD Leganés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

19:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Brescia Calcio – Hellas Verona
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mikołaj Kruk

21:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

12:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Austria:
Wyścig

17:00 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 8

18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown:
Dzień 8

20:30 Piłka nożna: Tippeligaen: 
Stabaek IF – Rosenborg BK
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Detroit:
Finał

 
Motowizja

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Indianapolis:
Wyścig
 
nSport+

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Maciej Noskowicz, Krzysztof Cegielski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport

12:40 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Radomiak Radom

15:10 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn

17:40 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie
 
Polsat Sport Extra

09:45 Formuła 3: Grand Prix Austrii:
Wyścig 2

11:10 Formuła 2: Grand Prix Austrii:
Wyścig 2

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FK Jablonec
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg

 
TVP Sport

15:10 Hokej na trawie mężczyzn: Terravita Puchar Polski: 
LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama