reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miesiąc usług gratis za polecenie w BTK Gawex

dodano: 2020-07-06 03:05 | aktualizacja: 2020-07-06 11:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex/satkurier.pl

Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex BTK Gawex Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex z Bydgoszczy ruszyła z akcją „Poleć usługi BTK Gawex”. Po spełnieniu wszystkich warunków przez obie strony, osoba polecająca jak i nowy klient otrzymają prezenty - bezpłatny miesiąc usług Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex jakie mają zapisane w swoich umowach, poza telewizyjnymi pakietami Canal+ oraz usługami dodatkowymi (multiroom, WiFi).

Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex BTK Gawex


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex i polega na polecaniu oferty tej sieci kablowej przez jej klientów innym osobom, w skutek czego zostanie podpisana umowa terminowa na usługi Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex przez nowego klienta. Osoba polecająca i nowy klient aby przystąpić do promocji muszą spełniać następujące warunki: osoba polecająca musi być klientem Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex, mieć uruchomione wszystkie zamówione usługi z umowy, opłacić przynajmniej jeden rachunek za pełen miesiąc świadczonych usług przez firmę oraz nie posiadać zaległości finansowych wobec tej firmy; nowy klient w chwili podpisywania umowy nie może być klientem Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex co najmniej od 6 miesięcy. Osoby, które przystąpią do promocji (osoby polecające i nowi klienci) oraz spełnią warunki opisane w regulaminie, otrzymają prezenty - miesiąc usług Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex jakie mają zapisane w swoich umowach bezpłatnie, poza telewizyjnymi pakietami Canal+ oraz usługami dodatkowymi (multiroom, WiFi). Dodajmy, iż można być tylko raz nowym klientem, ale wielokrotnie osobą polecającą.

Warunkiem otrzymania prezentu przez nowego klienta jest podpisanie przez niego umowy na przynajmniej jedną z usług z oferty Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex, uruchomienie wszystkich zamówionych usług oraz opłacenie rachunku za pełen miesiąc świadczonych usług. Warunkiem otrzymania prezentu przez osobę polecająca jest podpisanie przez nowego klienta umowy na przynajmniej jedną z usług z oferty Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex, uruchomienie wszystkich zamówionych usług, opłacenie przynajmniej jednego rachunku za pełen miesiąc świadczenia usług i nie posiadanie zaległości finansowych wobec tej firmy (więcej tutaj).

Więcej szczegółów na temat tej promocji można znaleźć w „Regulaminie promocji: Poleć usługi BTK Gawex”, który dostępny jest na stronie internetowej operatora (zobacz dokument).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama