reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: dekoder Evobox i nowa oferta TV

dodano: 2020-07-06 15:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia/satkurier.pl

Netia Evobox 6 lipca br. Netia zaprezentowała nową ofertę pakietów telewizyjnych w zestawie ze stacjonarnym dostępem do internetu, a wraz z nią dekoder Netia Evobox (odpowiednik znanego z oferty Cyfrowego Polsatu dekodera Evobox IP). Klienci mają do wyboru trzy podstawowe warianty pakietów: z 79, 101 lub 184 kanałami, w cenach odpowiednio 50 zł, 60 zł i 90 zł (pierwszy miesiąc gratis, umowa na 24 miesiące), z internetem do 300 Mb/s.

Netia Evobox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdy z powyższych trzech zestawów można poszerzyć m.in. o pakiety z treściami premium, dodatkowe dekodery (multiroom), GigaNagrywarkę oraz przyspieszyć internet do nawet 1 Gb/s.
 

- Przy tworzeniu nowej oferty telewizyjnej stawialiśmy sobie za cel jej maksymalne uproszczenie, ale też zachowanie dużej elastyczności, z której słynie Netia. W efekcie powstała trzystopniowa oferta podstawowa, którą można dowolnie wzbogacić o treści premium, w bardzo przystępnych cenach - powiedział Piotr Szymanowski, dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej B2C w Netii.

Dekoder Netia Evobox
Nowa oferta telewizyjna Netii powstała we współpracy z Grupą Polsat. Współpraca nie ogranicza się jedynie do kwestii programowych, a obejmuje również stronę techniczną, w tym dekodery Netia Evobox. Przystosowana do potrzeb klientów Netii wersja dekodera Evobox to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych i dostęp do serwisów online oraz odtwarzanie plików multimedialnych (wideo, zdjęcia, muzyka) z zewnętrznej pamięci USB.
 

- Użytkownicy docenią nowoczesne i czytelne menu oraz łatwość obsługi pilota, a także duże możliwości edycji listy ulubionych programów. Dekoder Netia Evobox oferuje też zaawansowaną wyszukiwarkę kontekstową, która bardzo ułatwia odnalezienie interesujących nas materiałów, np. konkretnego reżysera, z danym aktorem, określonego gatunku, itp. - informuje Netia.

Drugi (i kolejne) dekodery Netia Evobox z ofertą TV analogiczną jak na pierwszym urządzeniu (multiroom), dostępne są w cenie 10 zł miesięcznie.
 

- Nowa oferta i nowoczesny dekoder, wyprodukowany przez Grupę Polsat, to bez wątpienia najbardziej atrakcyjna i przystępna propozycja na polskim rynku. Jestem przekonany, że dzięki bliskiej współpracy w ramach Grupy Polsat, Netia - która od lat jest jednym z najdynamiczniej rosnących dostawców płatnej telewizji w Polsce - pozyska kolejne rzesze zadowolonych klientów - powiedział Tomasz Dakowski, dyrektor generalny ds. rynku B2C, członek zarządu Netii.

Oferta
Pakiet za 60 zł, obejmujący 101 kanałów, zawiera stacje m.in. Grupy Polsat (oprócz Polsat Sport Premium), TVN Discovery (w tym kanały Eurosport) oraz TVP. Dodatkowo, w prezencie klienci otrzymają dostęp do dwóch kanałów Cinemax oraz trzech kanałów dziecięcych i młodzieżowych Nick.

Oferta pakietów dodatkowych - cena na miesiąc:
  • Eleven Sports (4 kanały) - 10 zł,
  • Polsat Sport Premium (2 kanały plus 4 serwisy PPV) - 20 zł,
  • HBO HD (3 kanały) i HBO GO - 20 zł,
  • Filmbox (5 kanałów) - 10 zł,
  • CANAL+ Prestige (8 kanałów) - 50 zł
  • pakiet 6 kanałów z treściami dla dorosłych - 10 zł.

Pakiet z 79 kanałami za 50 zł można też wzbogacić o pakiet dwóch kanałów Cinemax za 10 zł miesięcznie (w prezencie na 24 miesiące do dwóch wyższych pakietów). Z kolei do najtańszego i środkowego pakietu można dokupić za 10 zł miesięcznie pakiet 12 kanałów dziecięcych, które wchodzą w skład najwyższego pakietu (ze 184 kanałami TV).

Przez pierwszy miesiąc, niezależnie od wybranego wariantu usługi TV, klienci otrzymają GigaNagrywarkę w wariancie Maxi (to 1500 godzin nagrań na 120 dni; regularna cena 15 zł miesięcznie). W kolejnych miesiącach użytkownicy dwóch wyższych wariantów mogą korzystać bez dodatkowych opłat z GigaNagrywarki w wersji Basic (w wariancie z 79 kanałami dopłata 5 zł miesięcznie).

Internet 3 miesiące za darmo
Klienci, którzy zdecydują się na zakup samodzielnej usługi dostępu do internetu, za wariant do 300 Mb/s zapłacą 50 zł miesięcznie. Przyspieszenie łącza do 500 Mb/s to wydatek dodatkowych 10 zł miesięcznie, a do 1 Gb/s kolejnych 10 zł miesięcznie. Przy zakupie usługi dostępu do internetu solo przez pierwsze 3 miesiące abonament za internet wynosi 0 zł.

Do każdej usługi dostępu do internetu Netia dodaje (2 miesiące gratis, potem 10 zł miesięcznie) kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa pod nazwą Bezpieczny Internet 2.

Istnieje też możliwość zakupu internetu wraz z dostępem do serwisu muzycznego Tidal i/lub HBO GO (pakiety w cenach wyższych odpowiednio o 10 zł i 20 zł miesięcznie).

Do stacjonarnego dostępu do internetu i zestawów z TV, klienci mogą również dokupić, m.in. usługi mobilne (Netia Mobile) w wariantach od 1 do 3 kart SIM i cenie od 20 zł do 60 zł miesięcznie. W najtańszej opcji są nielimitowane połączenia głosowe, SMS, MMS i 2 GB pakiet danych. Taryfa za 30 zł zapewnia aż 12 GB danych, a po wyczerpaniu pakietu prędkość spada do 1 Mb/s. Za drugą i trzecią kartę SIM z tą taryfą trzeba dopłacić po 15 zł miesięcznie. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat (standardowo jeden miesiąc).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

479 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama