Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 2
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt - CD Alaves (o 23:00 premiera w CANAL+ 4K Ultra HD)
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski Eleven Sports 1
10:30 Formula 1: Formula 1 Pirelli Grosser Preis Der Steiermark 2020 studio
10:55 Formula 1: Formula 1 Pirelli Grosser Preis Der Steiermark 2020 1. sesja treningowa
12:40 Formula 1: Formula 1 Pirelli Grosser Preis Der Steiermark 2020 studio
14:30 Formula 1: Formula 1 Pirelli Grosser Preis Der Steiermark 2020 studio
14:55 Formula 1: Formula 1 Pirelli Grosser Preis Der Steiermark 2020 2. sesja treningowa
16:40 Formula 1: Formula 1 Pirelli Grosser Preis Der Steiermark 2020 studio
17:45 Żużel: PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Piotr Olkowicz, Marcin Kuźbicki, studio: Marcelina Rutkowska, Jakub Jamróg, reporter: Mikołaj Kruk
19:25 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Sociedad - Granada CF
Eleven Sports 4
19:25 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Sociedad - Granada CF Eurosport 1
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów: losowanie
13:00 Piłka nożna: Liga Europy: losowanie
13:20 Tenis: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel: mecz półfinałowy
15:30 Tenis: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel: mecz półfinałowy Golf Channel
20:30 Golf: PGA Tour, Dublin:
2. runda
Komentarz: Jacek Person Polsat Sport
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga Sandecja Nowy Sącz - PGE FKS Stal Mielec
20:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań Polsat Sport Extra
20:00 Boks: Gala w Stratford - waga superkogucia: Brad Foster - James Beech Jr.
03:05 Piłka nożna: MLS Seattle Sounders FC - San Jose Earthquakes Polsat Sport News
18:00 Sporty walki: KSW 53 ważenie
TVP Sport
19:05 Boks: Gala Tymex Boxing Night 12 w Pionkach: walki: Laura Grzyb - Bojana Libiszewska,
Stanisław Gibadło - Tomasz Gromadzki
22:05 Boks: Gala Tymex Boxing Night 12 w Pionkach: waga ciężka: Marcin Siwy - Kamil Bodzioch,
waga lekka: Aleksandra Sidorenko - Karina Kopińska,
waga lekka: Damian Wrzesiński - Otto Gamez
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.