reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

30 dni bezpłatnego dostępu do Amazon Prime Video w T-Mobile

dodano: 2020-07-09 15:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: T-Mobile/satkurier.pl

Amazon Prime Video Amazon Prime Video i T-Mobile przygotowali wspólną promocję – od 9 lipca operator udostępni obecnym i nowym klientom możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do tej platformy streamingowej na 30 dni. Standardowa długość bezpłatnego okresu próbnego w Amazon Prime Video wynosi 7 dni.

T-Mobile
Amazon Prime Video 30 dni T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas wakacyjnej przerwy klienci T-Mobile będą mogli zapoznać się różnorodnymi nowościami, w tym produkcjami oryginalnymi Amazona, takimi jak „The Grand Tour Presents: Seamen” z Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem i Jamesem Mayem, thrillerem psychologicznym „Homecoming”, serialem science-fiction „Star Trek: Picard”, komediowym „Upload” czy 8-odcinkowym, opartym na powieści serialem obyczajowym „Little Fires Everywhere”. Serialoholicy odnajdą tam również wiele znanych już produkcji, m.in: „Modern Love”, „The Boys”, „Tom Clancy’s Jack Ryan” czy „Wspaniałą Panią Maisel”.

Kto może skorzystać z promocji?
Oferta T-Mobile skierowana jest do obecnych i nowych klientów indywidualnych, którzy posiadają abonament komórkowy z taryfą T, internet mobilny z taryfą T-DATA lub internet domowy. Promocję można aktywować od 9 lipca na trzy sposoby: w aplikacji „Mój T-Mobile”, w serwisie mobilnym MiBOA lub na infolinii z pomocą konsultanta.

Promocyjny, bezpłatny dostęp do Amazon Prime Video trwa 30 dni. Jeśli przed upływem tego okresu klient sam zrezygnuje z usługi (w taki sam sposób, w jaki aktywował usługę), nie poniesie żadnej opłaty. Po upływie 30 dni usługa automatycznie przedłuży się na kolejne 30 dni, a jej koszt będzie wynosił 26 zł miesięcznie. Klient może jednak wyłączyć usługę w dowolnym momencie – wówczas opłata przestanie być naliczana od następnego okresu rozliczeniowego. Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej z Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile jest dostępny pod tym linkiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama