Cykl „Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Satkurier.pl poleca transmisję z meczu PKO Ekstraklasa w 4K:Legia Warszawa - Cracovia. Transmisja live z Serie A TIM tylko w Eleven Sports.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia - ŁKS Łódź,
Komentarz: Piotr Laboga, Kazimierz Węgrzyn
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Norwich - West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool - Burnley
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka nożna: Premier League: Sheffield United - Chelsea
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: Premier League: Brighton - Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Komentarz: Piotr Laboga, Kazimierz Węgrzyn
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan CANAL+ Now
13:30 Piłka nożna: Premier League: Watford - Newcastle United
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk Eleven Sports 1
11:55 Formuła 1: Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa, (studio od 11:30)
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
14:55 Formuła 1: Grand Prix Styrii: sesja kwalifikacyjna, (studio od 14:00) transmisja również w 4K
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
17:15 Piłka nożna, Serie A TIM: S.S. Lazio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Valladolid – FC Barcelona (studio od 19:10)
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda, studio: Mateusz Majak, Maciej Kruk
21:45 Piłka nożna, Serie A TIM: Juventus FC – Atalanta Bergamo (studio od 21:25)
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak, studio: Mateusz Majak, Mikołaj Kruk Eleven Sports 2
17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – Celta Vigo
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski
19:30 Piłka nożna, Serie A TIM: Brescia Calcio – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atlético Madryt – Real Betis
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
Eleven Sports 3
18:15 Piłka nożna: mecz barażowy o 2. Bundesligę: FC Ingolstadt 04 – 1. FC Nürnberg
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban
Eleven Sports 4
17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – Celta Vigo
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski
19:30 Piłka nożna, Serie A TIM: Brescia Calcio – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atlético Madryt – Real Betis
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
Eurosport 1
15:00 Kolarstwo: Wirtualne Tour de France: 3. etap
18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown: 9. dzień
20:25 Piłka nożna: Liga norweska: Rosenborg BK - Stromsgodset IF Eurosport 2
13:30 Tenis: Turniej pokazowy Thiem's 7 w Kitzbühel mecz finałowy Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour – Workday Charity Open, Dublin, USA: 3. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Komentarz: Piotr Laboga, Kazimierz Węgrzyn
16:30 Żużel: eWinner 1. liga żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz, studio: Michał Łopaciński, Piotr Świderski
19:15 Żużel: eWinner 1. liga żużlowa: eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski, studio: Marcin Majewski, Sławomir Kryjom
04:35 Piłka nożna: MLS: FC Cincinnati - Columbus Crew SC Cyfrowy Polsat PPV i Ipla
20:00 Gala KSW 53 Reborn, Warszawa: Mateusz Gamrot - Norman Parke Sportklub
02:00 NASCAR Xfinity Series, Sparta, USA: Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek TVP 1
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow TVP Sport
17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: studio (mecz Legia - Cracovia w TVP1!)
19:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: studio
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.