reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Subskrypcja TVN24 GO na rachunku T-Mobile

dodano: 2020-07-10 10:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: T-Mobile

TVN24 GO Firmy T‑Mobile i TVN Discovery Polska przygotowały opcję dla klientów indywidualnych posiadających abonament na usługi telefoniczne operatora. Od 9 lipca mogą oni skorzystać z subskrypcji platformy newsowej TVN24 GO, a opłatę za tę usługę przypisać do swojego rachunku w T-Mobile.

TVN
TVN24 GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVN24 GO to platforma dająca dostęp do kanałów informacyjnych TVN24 i TVN24 BiS, a także dodatkowych transmisji live oraz biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych na życzenie. TVN24 GO daje swobodę wyboru miejsca i czasu oglądania informacji, możliwość śledzenia treści newsowych na dwóch urządzeniach jednocześnie 24 godziny na dobę, a także dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS nawet do 7 dni wstecz. Użytkownik ma również możliwość cofania programu na żywo do dwóch godzin. Platforma pozwala również na kontynuowanie oglądania rozpoczętego programu na dowolnie wspieranym urządzeniu - komputerze, smartfonie lub telewizorze. Dzięki możliwości personalizacji serwisu użytkownik otrzymuje najistotniejsze newsy z ważnych dla niego dziedzin.

Klienci T-Mobile, którzy zdecydują się na subskrypcję platformy TVN24 GO, mogą dodać ją do swojego rachunku w T-Mobile. Wystarczy założyć konto w serwisie TVN24 GO, odszukać najbardziej interesującą opcję subskrypcyjną oraz wybrać płatność za pośrednictwem T-Mobile. Klient zostanie poproszony o wpisanie numeru telefonu, do którego doliczony zostanie zakup serwisu. Następnie na podany numer otrzyma SMS-em hasło, które wpisuje w odpowiednim miejscu. Po poprawnej weryfikacji użytkownik może zacząć korzystać z usługi, a płatność zostanie dołączona do kolejnego rozliczenia. Integratorem technicznym rozwiązania jest Digital Virgo. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest pod linkiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama