reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Christina Sulebakk dyrektorem generalnym HBO Europe

dodano: 2020-07-09 18:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WarnerMedia

Christina Sulebakk 9 lipca br. Christina Sulebakk została powołana na stanowisko dyrektora generalnego HBO Europe. Będzie podlegać Priyi Dogrze, prezes WarnerMedia Entertainment Networks, EMEA i APAC. Sulebakk zastąpiła Hervé Payana, który był CEO HBO Europe przez okres 8 lat i który odejdzie z firmy pod koniec sierpnia 2020 roku.

Christina Sulebakk / HBO
Christina Sulebakk HBO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Christina Sulebakk pracuje w HBO Europe od ponad 8 lat, poprzednio pełniąc funkcje wiceprezesa wykonawczego, dyrektora marketingu i szefa dystrybucji. Przez lata pracy w HBO Europe przebywała w Madrycie, Budapeszcie i Nowym Jorku. Odegrała kluczową rolę w przekształceniu biznesu w Europie Środkowej w streaming i uruchomieniu HBO España.
 

- Nie mogłabym być bardziej podekscytowana moją nową rolą i naszymi ambitnymi planami dla HBO Europe. Praca nad tą kultową marką z wyjątkowo utalentowanymi współpracownikami w tak kluczowym dla branży momencie jest edukującym i wzbogacającym doświadczeniem. Nie mogę się doczekać, aby zacząć od możliwości, które nas czekają, ponieważ stoimy na mocnych fundamentach, które są dziedzictwem Hervé - powiedziała Christina Sulebakk.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Karta USB Media-Tech DVB-T Stick MT4171

Karta do komputera Media-Tech DVB-T Stick MT4171 do odbioru cyfrowej...

59 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama