reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Christina Sulebakk dyrektorem generalnym HBO Europe

dodano: 2020-07-09 18:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WarnerMedia

Christina Sulebakk 9 lipca br. Christina Sulebakk została powołana na stanowisko dyrektora generalnego HBO Europe. Będzie podlegać Priyi Dogrze, prezes WarnerMedia Entertainment Networks, EMEA i APAC. Sulebakk zastąpiła Hervé Payana, który był CEO HBO Europe przez okres 8 lat i który odejdzie z firmy pod koniec sierpnia 2020 roku.

Christina Sulebakk / HBO
Christina Sulebakk HBO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Christina Sulebakk pracuje w HBO Europe od ponad 8 lat, poprzednio pełniąc funkcje wiceprezesa wykonawczego, dyrektora marketingu i szefa dystrybucji. Przez lata pracy w HBO Europe przebywała w Madrycie, Budapeszcie i Nowym Jorku. Odegrała kluczową rolę w przekształceniu biznesu w Europie Środkowej w streaming i uruchomieniu HBO España.
 

- Nie mogłabym być bardziej podekscytowana moją nową rolą i naszymi ambitnymi planami dla HBO Europe. Praca nad tą kultową marką z wyjątkowo utalentowanymi współpracownikami w tak kluczowym dla branży momencie jest edukującym i wzbogacającym doświadczeniem. Nie mogę się doczekać, aby zacząć od możliwości, które nas czekają, ponieważ stoimy na mocnych fundamentach, które są dziedzictwem Hervé - powiedziała Christina Sulebakk.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...