reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jak pies z kotem” na antenie Boomeranga

dodano: 2020-07-12 03:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Boomerang Od poniedziałku, 13 lipca br. codziennie o godz. 15:00 na antenie kanału telewizyjnego Boomerang emitowane będzie pasmo „Jak pies z kotem”, w ramach którego stacja pokaże takie produkcje jak „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Wyluzuj, Scooby-Doo!”, „Tom i Jerry Show”, „Tom i Jerry”, „Taffy” i „Mocny Mike”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W lipcu br. Boomerang zaprasza wszystkie dzieciaki na spotkanie z ulubionymi czworonożnymi bohaterami! Niesforni Tom i Jerry, stateczny mops Mike, Scooby Doo oraz Agent Binky umilą wakacyjne popołudnia i rozbawią do łez każdego! - zapewnia nadawca.

Jednym z bohaterów cyklu „Jak pies z kotem” będzie mops Mike, uwielbiający wylegiwanie się na kanapie i przyrządzanie wyrafinowanych potraw pod nieobecność swoich właścicieli („Mocny Mike”). Jego perypetie są pełne psikusów, które robią mu jego współlokatorzy. Podwórkowego porządku pilnuje również kosmiczna organizacja, którą dowodzi grupa domowych pupili. Jeden z nich - Agent Binky, traktuje swoją pracę jak prawdziwe powołanie. Razem z całą załogą codziennie mierzy się z nowymi wyzwaniami i chroni swoją ludzką rodzinę przed niebezpieczeństwem (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, cykl „Jak pies z kotem” będzie również świetną okazją do przypomnienia sobie najzabawniejszych odcinków perypetii paczki Scooby’ego Doo („Wyluzuj, Scooby-Doo!”) (więcej tutaj), a także Toma i Jerry’ego („Tom i Jerry” i „Tom i Jerry Show”). Te kultowe produkcje już od wielu lat bawią oraz zaskakują nie tylko tych najmłodszych widzów (więcej tutaj).

„Jak pies z kotem” - emisja codziennie (od 13 lipca 2020 roku) o godz. 15:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...