reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ stawia na dalszy rozwój sieci

dodano: 2020-07-07 22:31 | aktualizacja: 2020-07-13 12:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: PHU Saturn/satkurier.pl

Canal plus PHU Saturn mobilni platforma 360px.jpg W trosce o rynek instalatorski i sklepy RTV firma PHU Saturn tworzy i koordynuje wiele interesujących projektów, mających na celu ułatwić prowadzenie biznesu na wymagającym rynku tv-sat. Projekt „Mobilnych sprzedawców” CANAL+ już od jakiegoś czasu cieszył się ogromnym zainteresowaniem instalatorów. Z powodu pandemii „Mobilni sprzedawcy” tym bardziej stali się alternatywą dla punktów obsługi zamkniętych po obostrzeniach związanych z Covid-19. Ten projekt w przyszłości pozwoli na rozszerzenie oferty o nowe punkty Multibrand w sieci CANAL+.

PHU Saturn
Mobilni sprzedawcy platforma canal 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PHU Saturn to jedna z największych hurtowni na rynku tv-sat w Polsce. Od prawie 30 lat firma ta rozwija współpracę z najlepszymi producentami i importerami w swojej branży m.in. z markami Televes, Telkom-Telmor, Fuba, TeleSystem, Famaval, Ferguson, Teleste i Opticum.

Pandemia pokazała, że „Mobilni sprzedawcy” to dobry projekt.
Czas pandemii pokazał, że warto współpracować z firmami stabilnymi i odpornymi na chwilowe wahania na rynku. Wielu małym firmom instalatorskim udało się bezpiecznie przejść przez ten trudny okres, również dzięki współpracy z platformą CANAL+, najlepszym technologicznie dostawcą płatnej telewizji satelitarnej w Polsce a obecnie również internetowej.

„Mobilni sprzedawcy” w tych czasach stali się solidną alternatywą dla zamkniętych punktów obsługi. Pomagali też abonentom Platformy CANAL+, kiedy nie mieli do kogo się zwrócić, gdy pojawiały się problemy z odbiorem kanałów. 

Nauczona doświadczeniem z okresu kwarantanny firma PHU Saturn postanowiła aktywnie rozwinąć swoją sieć dystrybucyjną o nowych instalatorów i nowe stacjonarne punkty obsługi klienta CANAL+ znajdujące się w dogodnych i nieobsługiwanych dotąd lokalizacjach pozamarketowych.  Punkt stacjonarny posiada o wiele więcej uprawnień w zakresie obsługi klienta CANAL+ niż mobilny sprzedawca i może kompleksowo obsłużyć klienta.

- Po długich negocjacjach z CANAL+ otrzymaliśmy zgodę na dalszy rozwój sieci i tworzenie autoryzowanych punktów sprzedaży CANAL+ w formie Multibrand. Chcielibyśmy w ten sposób wspomóc sklepy z naszej branży w tych trudnych czasach. Osoby zainteresowane rozszerzeniem działalności o sprzedaż CANAL+ prosimy o pilny kontakt. Liczyć się będą pierwsze zgłoszenia w danej miejscowości. Projekt punktów Multibrand poszerzony został o atrakcyjny program motywacyjny dla sprzedawców. Czekamy na zgłoszenia - powiedział nam Krzysztof Chomka - właściciel firmy PHU Saturn.

- Z doświadczenia wiemy, że nie wszystkie firmy suchą nogą przeszły przez okres pandemii, dlatego propozycja firmy PHU Saturn, dająca możliwość współpracy ze stabilnym partnerem, jakim jest CANAL+, wydaje się być doskonałą okazją na dodatkowy zarobek i rozwinięcie działalności - dodał Krzysztof Chomka.


Propozycja firmy PHU Saturn:

1. Dla firm nieposiadających punktów stacjonarnych - przystąpienie do projektu „Mobilnych sprzedawców” CANAL+.
2. Dla punktów stacjonarnych (niekoniecznie z branży RTV-SAT) włączenie się do sieci dystrybucji CANAL+ jako punkt obsługi klienta.


Firma PHU Saturn daje gwarancję stabilnego biznesu i oferuje wsparcie w postaci bezpłatnych szkoleń dla instalatorów, doradztwa technicznego oraz atrakcyjnej oferty hurtowej na cały posiadany asortyment.

Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy zaprasza się do kontaktu z firmą pod numerem 606 551 556 lub mailowo sklepsaturn[at]sklepsaturn.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

439 zł Więcej...
reklama