reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-22 - 2020-10-23 - 2020-10-24

Sport w polskiej TV 14.07.2020

dodano: 2020-07-12 16:15 | aktualizacja: 2020-07-14 13:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Arka Gdynia – Górnik Zabrze. Transmisje live z turnieju bett1ACES tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+  Family

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Multiliga+
Komentarz: Filip Surma, Rafał Dębiński
 
CANAL+ Sport 2

21:15 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Norwich City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Multiliga+
Komentarz: Filip Surma, Rafał Dębiński
 
CANAL+ Sport 4

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
ŁKS Łódź – Raków Częstochowa
Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Murawski
 
Eleven Sports 1

18:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion – Fulham FC

21:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Atalanta BC – Brescia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
Eleven Sports 4

18:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion – Fulham FC

21:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Atalanta BC – Brescia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
Eurosport 1

11:00 Tenis: bett1ACES, Berlin:
R. Bautista – M. Berrettini

15:00 Tenis: bett1ACES, Berlin:
D. Thiem – J. Sinner
 
nSport+

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Korona Kielce
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski
 
Polsat Sport

13:00 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom:
1. runda

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Warta Poznań – GKS Tychy

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
PGE FKS Stal Mielec – Chrobry Głogów

02:00 (wt/śr) Boks: Gala, Las Vegas: 
Jamel Herring – Jonathan Oquendo-Arnaldi
 
Polsat Sport Extra

04:35 Piłka nożna: Major League Soccer: 
LA Galaxy – Portland Timbers

15:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Chicago Fire FC – Seattle Sounders FC

18:00 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom:
1. runda

04:35 (wt/śr) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – Inter Miami CF


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama