reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma Canal+ z oficjalnymi testami ECP [akt.]

dodano: 2020-07-16 19:26 | aktualizacja: 2020-07-23 23:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl/satkurier.pl

CAM CI+ ECP canal plus moduł ciplus 2020 2360px.jpg Z komunikatu wysłanego przez CANAL+ do dystrybutorów wynika, że w poniedziałek, 20 lipca operator platformy rozpocznie testy ECP - Enhanced Content Protection, czyli wyższego poziomu zabezpieczenia treści. Będzie to dotyczyło abonentów posiadających moduł ECP. Tym samym osoby korzystające z modułu ECP w niededykowanych odbiornikach lub bezpośrednio w telewizorach będą mogły się przekonać, czy ich urządzenie wspiera ECP.

CANAL+ moduł ECP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Testy ECP będą prowadzone od 20 lipca na kanale CANAL+ Now podczas emisji planszy promocyjnej. Abonenci Platformy CANAL+ z modułami ECP, którzy nie posiadają telewizorów/odbiorników zgodnych z technologią ECP, zobaczą na CANAL+ Now specjalny komunikat. Natomiast osoby posiadające kompatybilne urządzenia zobaczą normalny przekaz, czyli planszę promocyjną.

Testy będą prowadzone w związku z koniecznością dostosowania się przez CANAL+ Polska do wymogów stawianych przez dostawców treści. Po fazie testów należy spodziewać się w niedługim czasie włączenia ECP na programach/treściach 4K. Wówczas osoby z modułami ECP, których odbiorniki/telewizory nie są kompatybilne z ECP, nie będą mogły oglądać wybranych programów/treści 4K. Dotyczy to zwłaszcza kanału CANAL+ 4K Ultra HD.

Więcej na temat nowego modułu CAM CI+ ECP Platformy CANAL+ można przeczytać tutaj.

Zobacz listę telewizorów wspierających ECP rekomendowanych przez Platformę CANAL+.

Aktualizacja:
Zgodnie z zapowiedziami, 20 lipca br. Platforma CANAL+ rozpoczęła oficjalne testy ECP. Redakcja satkurier.pl sprawdziła działanie modułu CAM CI+ ECP na telewizorach Samsung UE48HU7500LSamsung UE65NU8072 oraz odbiorniku Vu+ Duo 4K. Na wszystkich tych urządzeniach technologia ECP nie jest wspierana.
 
Komunikat o braku wsparcia ECP na telewizorze Samsung UE48HU7500L
Komunikat o braku wsparcia ECP na telewizorze Samsung UE65NU8072
Komunikat o braku wsparcia ECP na odbiorniku Vu+ Duo 4K


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...