dodano: 2020-07-16 20:35
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z półfinału The Emirates FA Cup:Arsenal FC – Manchester City. Transmisje live z eWinner 1. Ligi Żużlowej tylko w nSport+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski CANAL+ Family
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Laboga, Radosław Majdan CANAL+ Film
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – ŁKS
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda CANAL+ Sport
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Multiliga+
Komentarz: Filip Surma, Rafał Dębiński CANAL+ Sport 2
18:30 Piłka nożna: Premier League: Norwich City – Burnley FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński CANAL+ Sport 3
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Multiliga
Komentarz: Filip Surma, Rafał Dębiński CANAL+ Sport 4
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski CANAL+ Now
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Wisła Płock
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
15:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
17:15 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Werona – Atalanta BC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Arsenal FC – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 2
09:00 Piłka nożna: A-League: Perth Glory – Central Coast Mariners
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
19:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Cagliari Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
21:45 Piłka nożna: Serie A TIM: AC Milan – Bologna FC
02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Deiveson Figueiredo – Joseph Benavidez Polsat Sport Extra
10:00 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom: 1/2 finału kobiet
12:00 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom: 1/2 finału mężczyzn
14:00 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom: 1/2 finału mężczyzn
16:45 Formuła 2: Grand Prix Węgier: Wyścig 1
02:05 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Portland Timbers – Houston Dynamo
04:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Los Angeles FC – LA Galaxy Polsat Sport News
10:30 Formuła 3: Grand Prix Węgier: Wyścig 1
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii: 1. sesja kwalifikacyjna
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii: 2. sesja kwalifikacyjna
16:00 Piłka nożna kobiet: Mecz towarzyski: Medyk Konin– Olympique Lyon Sportklub
16:10 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Le Castellet: Wyścig
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Fort Worth: Wyścig
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.