reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia i rzeki w sierpniu Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-07-17 06:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W sierpniu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie program „Australijscy poszukiwacze złota” (sezon 5.), a w ramach pasma „Noc z Jeremym Wade'em” taką produkcję jak „Wielkie rzeki”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Noc z Jeremym Wade'em”:
emisja: w soboty (od 15 sierpnia br.) o 20:00
Jak zachęca nadawca, dołączmy do Jeremy'ego Wade'a, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu legendarnych drapieżników i rzecznych potworów zamieszkujących jedne z najbardziej niebezpiecznych i najpotężniejszych „wielkich rzek" na naszej planecie. Czekają nas ekscytujące odkrycia ogromnych, wyjątkowych i unikalnych ryb. Jeremy Wade jak zawsze spotyka się z mieszkańcami nadrzecznych miast i wsi, realizując swoje zamiłowanie do miejsc i legend związanych z rybami.

„Noc z Jeremym Wade'em”:
„Wielkie rzeki” („Mighty Rivers”)
emisja: od soboty, 15 sierpnia br. o 20:00

Odkrywca, naukowiec i zapalony wędkarz Jeremy Wade tym razem sięga po swoją wędkę w zupełnie nowym celu. Jeremy Wade wie, że rzeki na całej naszej planecie przechodzą okres dramatycznych zmian. Przez ostatnie 40 lat obserwował, jak drapieżniki ze szczytu łańcucha pokarmowego znikają z kolejnych systemów rzecznych - a teraz obawia się, że wkrótce w naszych rzekach w ogóle nie będzie już potworów... Dlatego Jeremy Wade wyrusza na wielką wyprawę, aby zbadać stan sześciu największych rzek na Ziemi.

„Australijscy poszukiwacze złota” 5 („Aussie Gold Hunters” 5)
emisja: od czwartku, 20 sierpnia br. o 22:00

Jak zachęca nadawca, dołączmy do zespołów poszukiwaczy złota, którzy stawiają wszystko na jedną kartę i walczą o bogactwo w australijskiej dziczy. Piąta seria programu będzie szczególnie emocjonująca. Największa jak dotąd liczba zespołów poszukiwaczy złota gra o najwyższą stawkę. Siedem znanych już ekip stara się wykorzystać rekordowo wysokie ceny złota, a w związku z ostatnimi doniesieniami o odkrywaniu dużych samorodków złota w całej Australii, pięć nowych, bardzo zdeterminowanych zespołów przyłącza się do polowania. Każdy chce się wzbogacić - to największa gorączka złota we współczesnym świecie (więcej tutaj).
 
Christine Clark i Greg Clark w programie „Australijscy poszukiwacze złota”, foto: Ben Broady
Christine Clark i Greg Clark w programie „Australijscy poszukiwacze złota”, foto: Ben Broady


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...