reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 19.07.2020

dodano: 2020-07-18 18:35 | aktualizacja: 2020-07-18 22:55
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z 1/2 finału The Emirates FA Cup: Manchester United – Chelsea FC. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w Canal+ i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CD Leganes – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Family

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – RCD Mallorca
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Film

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Multiliga+
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth – Southampton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Londyn – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Valencia CF
Komentarz Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Multiliga+
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski
 
CANAL+ Sport 4

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
 
Eleven Sports 1

15:05 Formuła 1: Grand Prix Węgier:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

19:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester United – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander
RCD Espanyol – Celta Vigo
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 2

11:30 Piłka nożna: A-League:
Brisbane Roar FC – Adelaide United
Komentarz: Michał Mitrut
 
15:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Derby County FC – Leeds United FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Sebastian Chabiniak
 
17:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

19:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

21:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki
 
Eleven Sports 3

17:15 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt – Real Sociedad
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

11:30 Piłka nożna: A-Leauge:
Brisbane Roar FC – Adelaide United
Komentarz: Michał Mitrut

15:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Derby County FC – Leeds United FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Sebastian Chabiniak

17:15 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Athletic Club
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eurosport 1

13:15 Tenis: bett1ACES, Berlin:
Zawody

14:00 Tenis: bett1ACES, Berlin:
Zawody

16:00 Tenis: bett1ACES, Berlin:
Zawody

18:00 Tenis: bett1ACES, Berlin:
Zawody
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Dublin:
Finał
 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Fort Worth:
Wyścig
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga
GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga
Radomiak Radom – Miedź Legnica

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga
GKS 1962 Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
 
Polsat Sport Extra

09:45 Formuła 3: Grand Prix Węgier:
Wyścig 2

11:10 Formuła 2: Grand Prix Węgier:
Wyścig 2

12:20 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

02:05 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer:
Chicago Fire FC – San Jose Earthquakes

04:35 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer:
Seattle Sounders FC – Vancouver Whitecaps FC
 
Polsat Sport News

10:00 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom:
Finał kobiet

12:00 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom:
Finał mężczyzn
 
Sportklub

10:40 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Le Castellet:
Wyścig

19:00 Dart: World Matchplay:
Dzień 2
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 2. Liga: 
Resovia Rzeszów – Widzew Łódź
 
TVP Sport

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka uszczelniająca gumowa - ceglasta

Gumowa nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

20 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama