reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Ukraina 24 idzie bardziej w świat

dodano: 2020-07-19 09:28
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Kartina TV Od lipca 2020 roku subskrybenci usługi OTT o nazwie Kartina.TV mają dostęp do kanału informacyjnego Ukraina 24. Retransmisja jest realizowana w ramach umowy dystrybucyjnej, zawartej pomiędzy Media Group Ukraine a Kartina.TV w 2019 roku.

Ukraina 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa przewiduje również dystrybucję międzynarodowych wersji kanałów Ukraina i NLO TV (Ukraine 1/Ukraine 2 i NLO TV1/NLO TV 2).

Ukraina 24 przekazuje najświeższe informacje – serwisy, programy informacyjne i studyjne ze znanymi politykami i ekspertami, a także autorskie i ekskluzywne wywiady. Treści informacyjne tworzy dział produkujący wiadomości dla głównej stacji telewizyjnej Ukraina. Stację stricte informacyjną można odbierać FTA za pośrednictwem trzech satelitów: Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), Eutelsat 9B (9°E) i Astra 4A (4,8°E).

Wyprowadzenie kanału na poziom międzynarodowy jest niezwykle ważne w obecnych realiach. Po zakodowaniu ukraińskich kanałów na satelicie, dostęp do obiektywnych informacji dla Ukraińców mieszkających i podróżujących za granicę stał się bardziej ograniczony. Uruchomienie kanału na platformach OTT to dla nas ważne zadanie

- skomentował dyrektor działu dystrybucji płatnych kanałów i platform medialnych w Media Group Ukraine, Ołeksandr Remezowski.


 

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama