reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Ukraina 24 idzie bardziej w świat

dodano: 2020-07-19 09:28
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Kartina TV Od lipca 2020 roku subskrybenci usługi OTT o nazwie Kartina.TV mają dostęp do kanału informacyjnego Ukraina 24. Retransmisja jest realizowana w ramach umowy dystrybucyjnej, zawartej pomiędzy Media Group Ukraine a Kartina.TV w 2019 roku.

Ukraina 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa przewiduje również dystrybucję międzynarodowych wersji kanałów Ukraina i NLO TV (Ukraine 1/Ukraine 2 i NLO TV1/NLO TV 2).

Ukraina 24 przekazuje najświeższe informacje – serwisy, programy informacyjne i studyjne ze znanymi politykami i ekspertami, a także autorskie i ekskluzywne wywiady. Treści informacyjne tworzy dział produkujący wiadomości dla głównej stacji telewizyjnej Ukraina. Stację stricte informacyjną można odbierać FTA za pośrednictwem trzech satelitów: Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), Eutelsat 9B (9°E) i Astra 4A (4,8°E).

Wyprowadzenie kanału na poziom międzynarodowy jest niezwykle ważne w obecnych realiach. Po zakodowaniu ukraińskich kanałów na satelicie, dostęp do obiektywnych informacji dla Ukraińców mieszkających i podróżujących za granicę stał się bardziej ograniczony. Uruchomienie kanału na platformach OTT to dla nas ważne zadanie

- skomentował dyrektor działu dystrybucji płatnych kanałów i platform medialnych w Media Group Ukraine, Ołeksandr Remezowski.


 

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...
reklama