reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zdrowie, duchy i przygoda w sierpniu w AXN

dodano: 2020-07-20 05:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: AXN

AXN W sierpniu br. kanał AXN poleca swoim widzom taki serial jak „Nocna zmiana” (sezon 4.), film „Ghostbusters. Pogromcy duchów”, a w ramach maratonu filmów katastroficznych o końcu świata takie produkcje jak „Underworld: Bunt Lycanów”, „Underworld: Przebudzenie”, „Life”, „Godzilla”, „1000 lat po Ziemi”, „Terminator 3: Bunt maszyn” i „Resident Evil: Zagłada”. - W pogodni za zdrowiem, duchami i przygodami w sierpniu br. w AXN - zapowiada nadawca.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, remake kultowych filmów o duchach nawiedzających Nowy Jork, z którymi tym razem zmierzą się nieustraszone dziewczyny, nowe przygody byłych żołnierzy, ratujących życie na ostrym dyżurze szpitala w Kalifornii oraz weekend filmów dla osób o mocnych nerwach. W sierpniu br. widzowie AXN zobaczą: film „Ghostbusters. Pogromcy duchów”, czwarty sezon „Nocnej zmiany” oraz maraton filmów katastroficznych o końcu świata.

„Nocna zmiana” pokazuje losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Doktor TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, doktor Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii i Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi - doktor Topher Zia (Ken Leung) i doktor Drew Alister (Brendan Fehr). W czwartym sezonie doktor TC Callahan znajdzie się w trudnej sytuacji w Syrii podczas zamachu terrorystycznego, podczas gdy jego koledzy będą walczyć o życie pacjentów w szpitalu w San Antonio. Premiera czwartego sezonu serialu „Nocna zmiana” odbędzie się w środę, 5 sierpnia br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 21:05 w AXN.

„Ghostbusters. Pogromcy duchów” to nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych w historii („Pogromcy duchów” - więcej tutaj). Duchy wciąż grasują nad Nowym Jorkiem i wciąż są niebezpieczne. Jednak do walki z nimi staną tym razem pogromczynie. Erin Gilbert (w tej roli Kristen Wiig) i Abby Yates (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach, których praca zostaje wyśmiana przez kolegów naukowców. Kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin oraz ich przyjaciółki - Jillian (Kate McKinnon) i Patty (Lesley Jones) wkraczają do akcji. Towarzyszy im przystojniak Kevin (Chris Hemsworth). Premiera filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów” odbędzie się w sobotę, 8 sierpnia br. o godzinie 20:00 w AXN (więcej tutaj).

W sierpniu br. w kanale AXN widzowie będą mieli okazję stanąć oko w oko ze strachem i poznać mrożące krew w żyłach pomysły scenarzystów na koniec świata. W weekend od 21 do 23 sierpnia br.a widzowie AXN będą mogli zobaczyć takie filmy, jak: „Underworld: Bunt Lycanów” (emisja w sobotę, 22 sierpnia br. o godzinie 22:00), „Underworld: Przebudzenie” (emisja w sobotę, 22 sierpnia br. o godzinie 23:50) (więcej tutaj i tutaj), „Life” z Jakiem Gyllenhaalem (emisja w nocy z piątku na sobotę, z 21 na 22 sierpnia br. o godzinie 0:50), „Godzilla” z Jeanem Reno (emisja w piątek, 21 sierpnia br. o godzinie 20:10) (więcej tutaj i tutaj), „1000 lat po Ziemi” z Willem Smithem (emisja w sobotę, 22 sierpnia br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj, tutaj i tutaj), „Terminator 3: Bunt maszyn” z Arnoldem Schwarzenegerem (emisja w sobotę, 22 sierpnia br. o godzinie 17:50) (więcej tutaj i tutaj), czy film z serii „Resident Evil” z Millą Jovovich - taki jak „Resident Evil: Zagłada” (emisja w piątek, 21 sierpnia br. o godzinie 22:55) (więcej tutaj).
 
Will Smith i Jaden Smith w filmie „1000 lat po Ziemi”, foto: Sony Corporation
Will Smith i Jaden Smith w filmie „1000 lat po Ziemi”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...
reklama