reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niemiecki MyTVplus od września na 13°E

dodano: 2020-07-20 18:55 | aktualizacja: 2020-07-22 11:00
autor: SatExpert | źródło: infosat.de

MyTVplus Lokalna stacja telewizyjna MyTVplus z Drezna we wschodnich Niemczech wydała komunikat o planach dystrybucji drogą satelitarną. Start nastąpi 1 września 2020 roku - poinformował infosat.de Andreas Pippart, dyrektor zarządzający stacji. Dystrybucja przez satelitę Eutelsat Hot Bird (13°E) ma być bezpłatna i niezaszyfrowana (FTA) .

MyTVplus
MyTVplus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już w listopadzie 2019 roku nadawca zapowiedział, że będzie nadawać nie tylko w wielu sieciach kablowych, lecz także za pośrednictwem satelity. Jednak wtedy planowano dystrybucję przez Astrę na pozycji 19,2°E. Pippart dodał, iż wniosek o licencję na dystrybucję drogą satelitarną został już złożony u regulatora medialnego.

Nadając za pośrednictwem floty satelitarnej Hot Bird firmy Eutelsat, stacja będzie docierać do milionów gospodarstw domowych korzystających z telewizji satelitarnej w całej Europie, w tym do mieszkańców Polski.

Nadawca podaje, że jego całodobowa stacja jest dostępna w ofertach sieci kablowych Vodafone i Tele Columbus (PŸUR) oraz w Internecie jako stream na żywo (także w aplikacji mobilnej na iOS i Androida).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...