reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niemiecki MyTVplus od września na 13°E

dodano: 2020-07-20 18:55 | aktualizacja: 2020-07-22 11:00
autor: SatExpert | źródło: infosat.de

MyTVplus Lokalna stacja telewizyjna MyTVplus z Drezna we wschodnich Niemczech wydała komunikat o planach dystrybucji drogą satelitarną. Start nastąpi 1 września 2020 roku - poinformował infosat.de Andreas Pippart, dyrektor zarządzający stacji. Dystrybucja przez satelitę Eutelsat Hot Bird (13°E) ma być bezpłatna i niezaszyfrowana (FTA) .

MyTVplus
MyTVplus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już w listopadzie 2019 roku nadawca zapowiedział, że będzie nadawać nie tylko w wielu sieciach kablowych, lecz także za pośrednictwem satelity. Jednak wtedy planowano dystrybucję przez Astrę na pozycji 19,2°E. Pippart dodał, iż wniosek o licencję na dystrybucję drogą satelitarną został już złożony u regulatora medialnego.

Nadając za pośrednictwem floty satelitarnej Hot Bird firmy Eutelsat, stacja będzie docierać do milionów gospodarstw domowych korzystających z telewizji satelitarnej w całej Europie, w tym do mieszkańców Polski.

Nadawca podaje, że jego całodobowa stacja jest dostępna w ofertach sieci kablowych Vodafone i Tele Columbus (PŸUR) oraz w Internecie jako stream na żywo (także w aplikacji mobilnej na iOS i Androida).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama