reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ben 10” w paśmie „Moc 10!” w Cartoon Network

dodano: 2020-07-22 04:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network „Ben 10” Jak zapowiada nadawca, 10 tygodni, 10 fascynujących obcych oraz 10 niezwykłych supermocy - dzięki Cartoon Network fani Bena i jego drużyny mogą przypomnieć sobie najbardziej emocjonujące przygody tego bohatera. Wszystko po to, by przygotować się na jesienną premierę filmu „Ben 10 kontra wszechświat: Film” - pełnometrażowej produkcji o perypetiach Tennysonów. Premiera pasma „Moc 10!” odbędzie się w poniedziałek, 27 lipca br. o godzinie 20:50 w Cartoon Network - emisja codziennie o godzinie 20:50. Serial „Ben 10” mogą oglądać także widzowie kanału Boomerang.

Cartoon Network „Ben 10”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Historia tego niezwykłego chłopaka rozpoczyna się w momencie, kiedy podczas wakacji, które spędza ze swoim dziadkiem Maxem oraz kuzynką Gwen, znajduje urządzenie przypominające zegarek. Pozory jednak mylą - ten przedmiot to Omnitrix. Dzięki niemu Ben zyskuje wyjątkowe moce, które pozwalają mu na to, by walczyć ze złem i ratować świat.

Jak zapowiada nadawca, dzielna i wyjątkowo zgrana drużyna Tennysonów w poniedziałek, 27 lipca br. raz jeszcze wsiądzie w Gruchota, by pozwolić widzom na powtórne przeżycie najbardziej emocjonujących przygód. Cykl „Moc 10!” to 10 tygodni, a każdy z nich będzie dotyczył innego Obcego i jego wyjątkowej mocy. Brawurowe pojedynki, sprytne rozwiązania, spektakularne przeobrażenia - to tylko niektóre z atrakcji, których dostarczy serial. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie wybrane odcinki kultowego serialu „Ben 10”. Jesień br. w Cartoon Network należeć bowiem będzie do tego rezolutnego chłopca i jego magicznego Omnitrixa. Przed jego fanami premiera „Ben 10 kontra wszechświat: Film” - pełnometrażowej produkcji opowiadającej o przygodach drużyny Tennysonów (data premiery zostanie ujawniona wkrótce).

Premiera pasma „Moc 10!” odbędzie się w poniedziałek, 27 lipca br. o godzinie 20:50 w Cartoon Network - emisja codziennie o godzinie 20:50. Serial „Ben 10” mogą oglądać także widzowie kanału Boomerang (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia


„Ben 10” - emisja codziennie (od 27 lipca 2020 roku) o godz. 20:50 w paśmie „Moc 10!” w Cartoon Network. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama