reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ladies’ Jazz Festival 2020 w WP Pilot i na YouTube

dodano: 2020-07-23 10:07 | aktualizacja: 2020-07-23 11:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP/ladiesjazz.pl/satkurier.pl

Ladies’ Jazz Festival 2020 WP Pilot udostępni darmową stację z koncertami Ladies’ Jazz Festival z 25 i 26 lipca. Wystąpią m.in. Iza Kowalewska, Hanna Banaszak, Eliane Elias, Stacey Kent, Candy Dulfer, Beth Hart i Urszula Dudziak. Wszystkie koncerty Ladies’ Jazz Festival 2020, odbywającego w dniach od 20 do 26 lipca, można oglądać na YouTube. Emisja wydarzeń rozpoczyna się o godz. 19:00.

WP/Ladies’ Jazz Festival
Ladies’ Jazz Festival 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020 odbywa się w dniach od 20 do 26 lipca. To festiwal poświęcony kobietom jazzu i swingowym rytmom. Ze względu na ograniczoną liczbę biletów zorganizowano go w formie hybrydowej. Wszystkie koncerty można obejrzeć online na YouTube, a występy z 25 i 26 lipca będą dostępne także w WP Pilot. Koncerty rozpoczynają się o godz. 19:00. Te sobotnie i niedzielne będą emitowane także w dedykowanym kanale w WP Pilot, przez 24 godziny.

W sobotę, 25 lipca wystąpią Iza Kowalewska, Hanna Banaszak, Eliane Elias i Stacey Kent. Koncert będzie emitowany z Konsulatu Kultury Gdynia. W niedzielę, 26 lipca zaśpiewają Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski, Urszula Dudziak Solo, Wendy Lands, Candy Dulfer oraz Beth Hart. Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym Gdynia. Dodatkowo niedzielnego koncertu będzie można posłuchać w radiowej Trójce.

Patronat nad festiwalem objęła Wirtualna Polska. Partnerem strategicznym festiwalu jest Miasto Gdynia, a sponsorem festiwalu jest Grupa Lotos.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...