reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Składany smartfon Galaxy Z Flip 5G od Samsunga

dodano: 2020-07-23 12:44 | aktualizacja: 2020-07-23 13:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: Samsung

Galaxy Z Flip 5G smartfon Samsung 360px.jpg Firma Samsung zaprezentowała składany smartfon Galaxy Z Flip 5G, urządzenie, łączące wyjątkowy design z obsługą niezwykle szybkiej sieci 5G. Wraz z rozwojem tej technologii, użytkownicy będą mogli osobiście doświadczyć zupełnie nowych sposobów korzystania z urządzeń mobilnych. Galaxy Z Flip 5G będzie dostępny w kolorach Klasyczna Szarość oraz Szlachetna Miedź w wybranych krajach, począwszy od 7 sierpnia 2020 roku - ceny nie podano.

Samsung
Galaxy Z Flip 5G smartfon Samsung 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydajność nowej generacji 
Model Galaxy Z Flip wyróżnia się stylową i kompaktową formą, która potwierdza zaangażowanie firmy Samsung w rozwój tej kategorii urządzeń. Smartfon Galaxy Z Flip 5G idzie jeszcze o krok dalej, dodając do składanego urządzenia obsługę superszybkiej sieci 5G. 

Smartfon Galaxy Z Flip 5G jest też pierwszym urządzeniem z linii produktów Galaxy firmy Samsung, który korzysta z rozwiązania Qualcomm® Snapdragon™ 865 Plus 5G Mobile Platform. Nowa platforma maksymalizuje moc 5G, zwiększając wydajność urządzenia i zapewniając szybsze oraz bardziej efektywne przetwarzanie danych. W efekcie otrzymujemy ostrzejszy obraz, uzyskany dzięki ulepszonym możliwościom renderowania grafiki. 

Ulepszony design i styl
Galaxy Z Flip 5G plasuje się w czołówce najbardziej stylowych i kompaktowych składanych smartfonów dostępnych na rynku. Inżynierom firmy Samsung udało się dodać elementy niezbędne do obsługi łączności 5G, jednocześnie zachowując elegancję i śmiałość formy, bez uszczerbku dla jego mobilności. Model Galaxy Z Flip 5G jest dostępny w dwóch ekskluzywnych, nowatorskich kolorach: Klasyczna Szarość i Szlachetna Miedź, a całość zamknięto w szkle o przyjemnym w dotyku wykończeniu, które minimalizuje powstawanie odcisków palców. 

Jeszcze lepsze wrażenia przy składaniu             
Od czasu premiery modelu Galaxy Z Flip w lutym 2020 roku, użytkownicy mogli cieszyć się jego rewolucyjną formą, wykorzystując smartfon w nowy, fantazyjny sposób, pozwalający wykonać więcej, bez angażowania rąk.  Od tamtego czasu firma Samsung dokładała wszelkich starań, by  Galaxy Z Flip 5G łączył w sobie funkcje znane z Galaxy Z Flip z ulepszonymi rozwiązaniami:

Tryb Flex – Łatwo przeglądaj i kontroluj zawartość dzięki unikalnemu systemowi składania do przodu zastosowanemu w Galaxy Z Flip. Podczas korzystania z urządzenia w orientacji pionowej, wyświetlacz automatycznie dzieli się na dwa 4-calowe ekrany, dzięki czemu można oglądać zawartość w górnej połowie wyświetlacza i sterować nią, korzystając z jego dolnej części.[1]

YouTube z Trybem Flex – Oglądaj ulubione kanały na YouTube z wykorzystaniem trybu Flex, nie angażując do tego rąk. Podczas streamingu w górnej części ekranu, możesz w tym samym czasie przeglądać, czytać opisy lub dodawać komentarze, korzystając z dolnej części ekranu. Dodatkowo, wraz z Galaxy Z Flip 5G otrzymasz 4 miesiące nieprzerwanych wrażeń w YouTube Premium.[2]

Udoskonalone funkcje aparatu z wykorzystaniem trybu Flex – Ujęcia pod większym lub mniejszym kątem stają się jeszcze prostsze dzięki Galaxy Z Flip. Niezależnie od tego, czy chcesz uchwycić na filmie akcję z niskiego kąta czy wykonać pełne barw zdjęcie posiłku z lotu ptaka, podwójne kliknięcie trybu Flex pozwoli przełączyć okno podglądu kamery z górnej do dolnej połowy urządzenia.

Wielozadaniowość – Bezproblemowe wykonywanie wielu zadań w oknie Multi-Active — wystarczy otworzyć zasobnik Multi-Window Tray, aby przeciągnąć i upuścić aplikacje, których chcesz użyć.[3]

Aplikacja Pair – Łatwy dostęp do dwóch aplikacji w tym samym czasie z wykorzystaniem aplikacji Pair w ramach Multi-Window Tray, pozwala na dzielenie się zdjęciami z przyjaciółmi przez równoczesne zamieszczanie ich w Galerii oraz przesyłanie w komunikatorze, wykorzystując fakt, że obie aplikacje otwierają się jednocześnie.

Multi-window Tray – Zasobnik Multi-window Tray stanowi część bardziej rozbudowanego zintegrowanego panelu Edge, którzy powstał dla zapewnienia większej wygody użytkowników oraz umożliwienia im dostępu do większej liczby aplikacji. 

Dostępność
Model Galaxy Z Flip 5G będzie dostępny w kolorach Klasyczna Szarość oraz Szlachetna Miedź w wybranych krajach, począwszy od 7 sierpnia 2020 roku.
 
Specyfikacje modelu Galaxy Z Flip 5G
Wyświetlacz Główny 6,7-calowy wyświetlacz FHD+ Dynamic AMOLED (21.9:9) Wyświetlacz Infinity Flex

 

2636 x 1080

425 ppi

* Wymiary ekranu mierzone po przekątnej, jako pełny prostokąt, bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Faktyczny rozmiar pola wyświetlacza jest nieco mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i umieszczony w telefonie obiektyw aparatu.
Zewnętrzny 1,1-calowy wyświetlacz Super AMOLED

 

300 x 112

303 ppi

* Wymiary ekranu mierzone po przekątne,j jako pełny prostokąt, bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Faktyczny rozmiar pola wyświetlacza jest nieco mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.
Wymiary i waga Złożony 73,6 x 87,4 x 17,4 mm (maks.) – 15,4 mm (min.)
Rozłożony 73,6 x 167,3 x 7,2 mm – 6,9 mm (ekran)
*Grubość Galaxy Z Flip po rozłożeniu nie obejmuje ramy wyświetlacza głównego.
Waga 183 g
Aparat Przedni Aparat Selfie 10 MP: F2.4

 

Rozmiar pikseli: 1,22 μm

FOV: 80˚

Podwójny tylny Ultraszerokokątny aparat 12 MP: F2.2

 

Rozmiar pikseli: 1,22 μm

FOV: 123˚

Szerokokątny aparat 12 MP: Super Speed Dual Pixel AF, OIS, F1.8

 

Rozmiar pikseli: 1,4 μm

FOV: 78˚

OIS dla szerokokokątnego tylnego aparatu (optyczny stabilizator obrazu)

Maksymalnie 8-krotny zoom cyfrowy

Nagrywanie HDR10+

Śledzenie AF

Procesor 7㎚ 64-bitowy procesor ośmiordzeniowy

 

※ 3,09㎓ (maksymalna prędkość zegara) + 2,40㎓ + 1,80㎓

Pamięć 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej
* Rzeczywista ilość pamięci może się różnić w zależności od zainstalowanego fabrycznie oprogramowania.
Bateria 3300 mAh (typowa) podwójna bateria
* Wartość typowa uzyskana w badaniach w niezależnym laboratorium. Typową wartością jest szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii badanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa (minimalna) wynosi 3200 mAh. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od warunków sieci, sposobu użytkowania i innych czynników.
Ładowanie baterii Szybkie ładowanie możliwe przez przewód zasilający oraz bezprzewodowo*

 

Wireless PowerShare**

* Ładowanie przewodowe zgodne z QC2.0 i AFC. Ładowanie bezprzewodowe zgodne z WPC.

 

** Usługa Wireless PowerShare działa z większością urządzeń posiadających certyfikat Qi. Wymaga co najmniej 30% naładowania baterii, aby rozpocząć udostępnianie. Szybkość i efektywność ładowania zależą od stanu urządzenia. Może nie działać z niektórymi akcesoriami, obudowami lub urządzeniami innych producentów. W przypadku problemów z połączeniem lub gdy ładowanie jest wolne, należy zdjąć osłony z każdego z urządzeń. Może wpływać na odbiór połączeń lub usługi transmisji danych, w zależności od środowiska sieciowego.

System Operacyjny (OS) Android 10
Sieć 5G*: 5G Non-Standalone (NSA), 5G Standalone(SA), Sub6, Dynamic Spectrum Sharing(DSS)

 

LTE**: LTE **: ulepszone 4X4 MIMO, do 6CA, LTE Cat. 20

Pobieranie do 2,0 Gb/s / Wysyłanie do 200 Mb/s

* Wymaga optymalnego połączenia sieciowego 5G, dostępnego na wybranych rynkach. Sprawdź dostępność i szczegóły u swojego operatora. Prędkości pobierania i przesyłania strumieniowego mogą się różnić w zależności od dostawcy treści, połączenia z serwerem i innych czynników.

 

** Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i otoczenia użytkownika.

Łączność Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2,4/5 GHz),VHT80 MU-MIMO,1024QAM

 

Bluetooth® wersja 5.0 (LE do 2 Mb/s), USB typu C, NFC, Lokalizacja (GPS, Galileo, Glonass, BeiDou)

* Zasięg Galileo i BeiDou może być ograniczony. BeiDou może być niedostępny w niektórych krajach.
Karta SIM Jedna karta eSIM i jedna karta Nano SIM
*Karta SIM sprzedawana oddzielnie. Dostępność może się różnić w zależności od kraju I dostawcy..

 

* Karta eSIM wymaga planu usług bezprzewodowych i umożliwia aktywację planu sieci komórkowej bez użycia karty nano SIM. Dostępność kart eSIM może się różnić w zależności od wersji oprogramowania, kraju i operatora. Sprawdź u swojego operatora, czy Twój plan sieci komórkowej obsługuje eSIM.

Płatności Samsung Pay

 

Karty kredytowe i debetowe: obsługa MST lub/i NFC, karta przedpłacona, globalne przekazy pieniężne, karty tranzytowe, członkowskie, podarunkowe, nagrody.

*Dostępne w wybranych krajach. Opcje mogą się różnić w zależności od kraju I dostawcy usług.
Czujniki Czytnik linii papilarnych (boczny), akcelerometr, barometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik Halla (cyfrowy, analogowy), czujnik zbliżeniowy, czujnik koloru RGB
Uwierzytelnienie Typ blokady: wzór, PIN, hasło

 

Typ blokady biometrycznej: czujnik odcisków palców, rozpoznawanie twarzy

* Opcja rozpoznawania twarzy jest dostępna tylko przy rozłożonym telefonie z zastosowaniem przedniego aparatu.
Audio Głośnik mono

 

Dźwięk przestrzenny dla Bluetooth i słuchawek dzięki technologii Dolby Atmos (włączając Dolby Digital, Dolby Digital Plus)

Obsługa UHQ 32-bitowego i DSD64/128

PCM: do 32 bitów, DSD*: DSD64/128

 

Formaty odtwarzania plików dźwiękowych: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF

 

Bluetooth

Podwójne audio: możliwość podłączenia dwóch urządzeń z funkcją Bluetooth do Galaxy Z Flip, aby jednocześnie odtwarzać dźwięk na obu z nich.

 

Skalowalny kodek: ulepszone połączenie Bluetooth w warunkach zakłóceń częstotliwości radiowej.

 

Nagrywanie

Jakość nagrywania jest lepsza dzięki mikrofonowi High AOP, który minimalizuje zniekształcenia podczas rejestrowania dźwięku w głośnym otoczeniu.

* Odtwarzanie DSD64 i DSD128 może być ograniczone w zależności od formatu pliku.

 

* Dwa podłączone urządzenia mogą wykazywać niewielką różnicę w dźwięku.

* Dostępne tylko dla niektórych akcesoriów firmy Samsung oraz firmy AKG.

* AOP: akustyczny punkt przeciążenia

Wideo Formaty odtwarzania plików wideo:

 

MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

 

Podłączenie do telewizora

Bezprzewodowo: Smart View (mirroring ekranu 1080p przy 30fps)

Bezpieczeństwo Platforma Knox: monitoring i ochrona w czasie rzeczywistym.

 

Zapobieganie wirusom, złośliwemu oprogramowaniu (obsługiwane przez McAfee)

Secure Folder: bezpieczna przestrzeń na urządzeniu do izolowania i ochrony treści, takich jak aplikacje, zdjęcia, filmy i pliki prywatne.

* Dostawcy rozwiązań chroniących przed wirusami I złośliwym oprogramowaniem mogą się różnić w zależności od kraju.
Zawartość opakowania Galaxy Z Flip, kabel danych, adapter podróżny, szpilka, Instrukcja szybkiego uruchamiania, słuchawki (USB Typu C) z dźwiękiem firmy AKG
* Niektóre z wymienionych elementów, w tym słuchawki mogą być niedostępne, w zależności od zakupionego modelu lub kraju bądź regionu zamieszkania nabywcy. Kolor opakowania i etui może się różnić w zależności od koloru urządzenia.
* Wszystkie specyfikacje i opisy zawarte w niniejszym dokumencie mogą różnić się od rzeczywistych specyfikacji i opisów urządzenia. Firma Samsung zastrzega sobie prawo do wprowadzania bez uprzedzenia zmian w tym dokumencie i w prezentowanej w nim treści bez ograniczeń, w zakresie dotyczącym między innymi: funkcjonalności, funkcji, specyfikacji, GUI, zdjęć, filmów, korzyści, wyglądu, ceny, komponentów, wydajności, dostępności, możliwości i wszelkich innych informacji. 

[1] Tryb Flex gwarantuje pracę w zakresie od 75 do 115 stopni; szerszy zakres kątów może być dostępny dla użytkowników w zależności od środowiska i sytuacji zastosowania.

[2] Przy zakupie i aktywacji produktu objętego promocją. Oferta tylko dla nowych klientów (oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z YouTube Premium, YouTube Music Premium, lub Google Play Music). Oferta jest ważna dla urządzeń aktywowanych od 14.02.2020 r. do 06.03.2021 r. do godz. 8:59 CET, a aktywacji YouTube Premium można dokonać do 06.04.2021 r. do godz. 8:59 CET. Wymagane zadeklarowanie metody płatności. Po upływie darmowego okresu próbnego, naliczana jest standardowa opłata miesięczna 23,99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Wymagane konto Google. Wszystkie warunki: https://www.youtube.com/premium/restrictions

[3] Multi Active Window współpracuje z wybranymi aplikacjami; kompatybilne aplikacje są rozwijane przez programistów firm zewnętrznych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

469 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A jasnoszara

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...
reklama