reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-17 - 2021-04-18 - 2021-04-19

PreZero Grand Prix: turniej w Krakowie w Polsacie Sport

dodano: 2020-07-23 20:42
autor: Jan Borejko | źródło: Polsat Sport

siatkówka pre zero krakow pls 360px.jpg Turniej siatkarek w Krakowie rozpocznie rywalizację w PreZero Grand Prix. W pierwszej imprezie zaprezentują się: Grot Budowlani Łódź, #VolleyWrocław, Energa MKS Kalisz i SAN-Pajda Jarosław. Sprawdź terminarz i plan transmisji inauguracyjnego turnieju PreZero Grand Prix w kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

PLS
siatkówka pre zero turniej krakow pls 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Turniej w Krakowie rozpocznie rywalizację w PreZero Grand Prix.
Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki to nowy projekt PLS, który ma wynagrodzić kibicom przedwczesne zakończenie sezonu ligowego. Rywalizacja zostanie przeniesiona z hal na otwartą przestrzeń – na piaszczyste boiska. Mecze będą się różnić od tych w siatkówce plażowej. Na boisku będzie występowało po 4 zawodników, a zespół może się składać z maksymalnie 8 zawodników oraz 5 członków sztabu szkoleniowego. 

PreZero Grand Prix: Wraca siatkówka z kibicami!
Drużyny będą miały możliwość dokonania nieograniczonej liczby zmian i prawo do dwóch przerw na żądanie. Sety będą rozgrywane do 25 punktów, a spotkania będą rozgrywane do dwóch wygranych setów; ewentualna trzecia partia toczyć się będzie do 15 punktów. 

W pierwszej imprezie PreZero Grand Prix zagrają trzy drużyny z Tauron Ligi: Grot Budowlani Łódź, #VolleyWrocław, Energa MKS Kalisz oraz przedstawiciel 1. ligi – SAN-Pajda Jarosław

Grot Budowlani przygotowania rozpoczęli w 6-osobowym składzie: Justyna Kędziora, Anna Lewandowska, Małgorzata Lisiak, Oliwia Michalak, Kornelia Moskwa i Ewelina Tobiasz. W związku z tym, że kilka czołowych zawodniczek przebywa na zgrupowaniu reprezentacji, klub zakontraktował również dwie reprezentantki Polski w siatkówce plażowej: Jagodę Gruszczyńską i Kingę Legietę. 

W ekipie #VolleyWrocław wystąpią: Agnieszka Adamek (kapitan), Julia Kleszcz, Adrianna Szady, Julia Pańko, Joanna Chorąża, Karolina Fedorek oraz Paula Słonecka. Jak poinformował klub, w przypadku awansu do finału rozgrywek, skład na drugi turniej może ulec zmianie. 

Kolejny turniej siatkarek zostanie rozegrany 31 lipca w Warszawie.
Wezmą w nim udział DPD Legionovia Legionowo, E. Leclerc Moya Radomka Radom, Enea PTPS Piła oraz KS Pałac Bydgoszcz. W turnieju finałowym zagrają po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Odbędzie się on w piątek 7 sierpnia w Gdańsku


Plan transmisji:
 
24 lipca (piątek)

9:30 Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław, Polsat Sport
11:00 Energa MKS Kalisz – SAN-Pajda Jarosław, Polsat Sport
12:30 #VolleyWrocław – SAN-Pajda Jarosław,  Polsat Sport
14:00 Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz,  Polsat Sport
15:30 Energa MKS Kalisz – #VolleyWrocław, Polsat Sport
17:00 SAN-Pajda Jarosław – Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Siatkówka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama