reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Krzyżówki Gazety Wyborczej” - aplikacja od Agory

dodano: 2020-07-24 02:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” „Krzyżówki Gazety Wyborczej” Specjalnie dla miłośników krzyżówek powstała aplikacja, dzięki której można rozwiązywać łamigłówki. „Krzyżówki Gazety Wyborczej” są dostępne bezpłatnie w sklepach AppStore lub Google Play - na urządzenia z systemami iOS lub Android. Do dyspozycji użytkowników są krzyżówki klasyczne, tematyczne i niestandardowe jolki, znane już dobrze czytelnikom dziennika „Gazeta Wyborcza” (Agora). Zadanie można wybrać samemu lub zdać się na los dzięki opcji „Wylosuj krzyżówkę”. Rozwiązywanie krzyżówki można przerwać w każdej chwili i przejść do kolejnej, automatycznie zapisując swoje dotychczasowe odpowiedzi.

„Gazeta Wyborcza” „Krzyżówki Gazety Wyborczej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pracę nad łamigłówkami ułatwiają specjalne funkcjonalności, m.in. możliwość uzyskania podpowiedzi czy sprawdzenia poprawności hasła oraz oznaczenie niewłaściwie wpisywanych liter. W razie wątpliwości użytkownicy aplikacji zawsze mogą sięgnąć do „Pomocy”.

Oprócz tego, codziennie w aplikacji „Krzyżówki Gazety Wyborczej” pojawia się dodatkowa podpowiedź - to hasło, które jest rozwiązaniem w jednej z krzyżówek.

- „Krzyżówki Gazety Wyborczej” stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o tych użytkownikach smartfonów, którzy z sentymentem wspominają „Jolki” z papierowego wydania „Gazety Wyborczej”. Chcieliśmy w ten sposób umożliwić im powrót do rozrywki znanej i lubianej od lat, ale już w nowoczesnej i wygodnej formie - mówi Aleksandra Karpińska-Gugała, product owner aplikacji mobilnych „Gazety Wyborczej”. - W planach mamy rozszerzenie aplikacji o funkcje, które zachęcą do rozwiązywania naszych krzyżówek również te osoby, które co prawda nigdy nie miały styczności z „Jolkami” „Gazety Wyborczej”, ale szukają ciekawego sposobu na krótki odpoczynek z telefonem w ręku - dodaje.


Aplikację przygotował zespół rozwoju produktu „Gazety Wyborczej” (za projekt odpowiada Marta Rutkowska - UX designer „Gazety Wyborczej”), a jej pierwsza wersja została udostępniona użytkownikom w kwietniu br. Obecnie do pobrania jest najnowsza wersja aplikacji, systematycznie rozszerzana o kolejne krzyżówki.
 
„Krzyżówki Gazety Wyborczej” zawsze pod ręką, foto: Agora
„Krzyżówki Gazety Wyborczej” zawsze pod ręką, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...