reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Krzyżówki Gazety Wyborczej” - aplikacja od Agory

dodano: 2020-07-24 02:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” „Krzyżówki Gazety Wyborczej” Specjalnie dla miłośników krzyżówek powstała aplikacja, dzięki której można rozwiązywać łamigłówki. „Krzyżówki Gazety Wyborczej” są dostępne bezpłatnie w sklepach AppStore lub Google Play - na urządzenia z systemami iOS lub Android. Do dyspozycji użytkowników są krzyżówki klasyczne, tematyczne i niestandardowe jolki, znane już dobrze czytelnikom dziennika „Gazeta Wyborcza” (Agora). Zadanie można wybrać samemu lub zdać się na los dzięki opcji „Wylosuj krzyżówkę”. Rozwiązywanie krzyżówki można przerwać w każdej chwili i przejść do kolejnej, automatycznie zapisując swoje dotychczasowe odpowiedzi.

„Gazeta Wyborcza” „Krzyżówki Gazety Wyborczej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pracę nad łamigłówkami ułatwiają specjalne funkcjonalności, m.in. możliwość uzyskania podpowiedzi czy sprawdzenia poprawności hasła oraz oznaczenie niewłaściwie wpisywanych liter. W razie wątpliwości użytkownicy aplikacji zawsze mogą sięgnąć do „Pomocy”.

Oprócz tego, codziennie w aplikacji „Krzyżówki Gazety Wyborczej” pojawia się dodatkowa podpowiedź - to hasło, które jest rozwiązaniem w jednej z krzyżówek.

- „Krzyżówki Gazety Wyborczej” stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o tych użytkownikach smartfonów, którzy z sentymentem wspominają „Jolki” z papierowego wydania „Gazety Wyborczej”. Chcieliśmy w ten sposób umożliwić im powrót do rozrywki znanej i lubianej od lat, ale już w nowoczesnej i wygodnej formie - mówi Aleksandra Karpińska-Gugała, product owner aplikacji mobilnych „Gazety Wyborczej”. - W planach mamy rozszerzenie aplikacji o funkcje, które zachęcą do rozwiązywania naszych krzyżówek również te osoby, które co prawda nigdy nie miały styczności z „Jolkami” „Gazety Wyborczej”, ale szukają ciekawego sposobu na krótki odpoczynek z telefonem w ręku - dodaje.


Aplikację przygotował zespół rozwoju produktu „Gazety Wyborczej” (za projekt odpowiada Marta Rutkowska - UX designer „Gazety Wyborczej”), a jej pierwsza wersja została udostępniona użytkownikom w kwietniu br. Obecnie do pobrania jest najnowsza wersja aplikacji, systematycznie rozszerzana o kolejne krzyżówki.
 
„Krzyżówki Gazety Wyborczej” zawsze pod ręką, foto: Agora
„Krzyżówki Gazety Wyborczej” zawsze pod ręką, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

539 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama