reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Historia przyszłości” i kosmos w sierpniu w History2

dodano: 2020-07-24 02:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W sierpniu br. dokumentalny kanał telewizyjny History2 poleca szczególnie swoim widzom taki program jak „Historia przyszłości”, a w ramach pasma „Sezon na kosmitów” („Hunting UFOs Inveastigating Alien Hotspots”) takie produkcje jak „UFO: miejsca spotkań”, „UFO: niebezpieczne spotkania” i „UFO: tajne akta kosmitów”.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w niedzielne sierpniowe wieczory History2 zaprasza na pasmo programowe „Sezon na kosmitów”, w którym eksperci i świadkowie prezentują najnowsze teorie i ślady spotkań z istotami pozaziemskimi. Od soboty, 15 sierpnia br. History2 zaprezentuje czteroodcinkowy program „Historia przyszłości”, którego producenci tworzą prognozę przyszłych trendów historycznych. Twórcy serialu przejrzeli setki godzin nagrań archiwalnych, nakręcili aktualne zdjęcia na pięciu kontynentach i przeprowadzili rozmowy z dziewiętnastoma naukowcami.

Sierpień 2020 roku w ofercie kanału History2:

„Sezon na kosmitów” („Hunting UFOs Inveastigating Alien Hotspots”):
emisja: w niedziele
W sierpniu br. History2 rozpocznie „Sezon na kosmitów”, czyli pasmo programowe poświęcone tajemnicom UFO (Unidentified Flying Object) oraz istot pozaziemskich. W tym roku marynarka Stanów Zjednoczonych Ameryki (United States Navy) opublikowała właśnie raporty szczegółowo opisujące spotkania samolotów wojskowych z niezidentyfikowanymi zjawiskami powietrznymi. Czy zatem wszyscy świadkowie mówili prawdę, a naukowcy powinni jeszcze raz przeanalizować swoje teorie? Czy „bliskie spotkania trzeciego stopnia” miały miejsce (więcej tutaj)?

„Historia przyszłości” („History Of The Future”)
emisja: w soboty (od 15 sierpnia br.) o 21:00

„Historia przyszłości” to serial, na który składają się cztery odcinki. Każdy z nich poświęcony jest  jednemu aspektowi życia społecznego w nadchodzących czasach. Na podstawie wydarzeń z przeszłości oraz współczesnych danych stworzono prognozę przyszłych trendów historycznych. Twórcy serialu przejrzeli setki godzin nagrań archiwalnych, nakręcili aktualne zdjęcia na pięciu kontynentach i przeprowadzili rozmowy z dziewiętnastoma naukowcami.

„Sezon na kosmitów” („Hunting UFOs Inveastigating Alien Hotspots”):
„UFO: miejsca spotkań” („Hunting UFOs: Investigating Alien Hotspots”)
emisja: w niedzielę, 16 sierpnia br. o 21:00

W Stanach Zjednoczonych Ameryki i na świecie są miejsca, w których obserwuje się wyjątkowo nasiloną aktywność UFO. Poprzez wywiady z ekspertami i rekonstrukcje zdarzeń twórcy filmu próbują odpowiedzieć na pytanie, dlaczego działalność istot pozaziemskich jest szczególnie intensywna w pewnych miejscach na Ziemi (więcej tutaj).

„Sezon na kosmitów” („Hunting UFOs Inveastigating Alien Hotspots”):
„UFO: niebezpieczne spotkania” („UFOs: Dangerous Encounters Exposed”)
emisja: w niedzielę, 23 sierpnia br. o 21:00

Badania UFO ujawniły przerażające relacje ludzi, którzy widzieli istoty pozaziemskie. Wywiady z ekspertami ilustrowane fabularyzowanymi rekonstrukcjami zdarzeń przybliżają przebieg tych przejmujących i niebezpiecznych spotkań z obcymi, jakich doświadczyli zwykli ludzie (więcej tutaj).

„Sezon na kosmitów” („Hunting UFOs Inveastigating Alien Hotspots”):
„UFO: tajne akta kosmitów” („UFOs: Top Secret Alien Files”)
emisja: w niedzielę, 30 sierpnia br. o 21:00

Policjanci i wojskowi na co dzień chronią innych i im służą, jednak kiedy stają oko w oko z UFO, ich poświęcenie wystawione jest na wyjątkową próbę. Jak czytamy w opisie, fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, opisanych w autentycznych tajnych aktach dotyczących UFO, dobitnie pokazują, jak daleko muszą posunąć się osoby z pierwszej linii frontu, by strzec cywili przed spotkaniami z obcymi (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Historia przyszłości”, foto: A+E Networks
Kadr z programu „Historia przyszłości”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...