reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gwiazdy i sądy w sierpniu w CI Polsat

dodano: 2020-07-24 04:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W sierpniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Gwiazdy i duchy”, „Polowanie na Teda Bundy'ego” i „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 2.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w sierpniu br. w Crime+Investigation Polsat wyemitowany zostanie program „Gwiazdy i duchy”. Od 5 sierpnia br. w środy o godzinie 22:00 Kim Russo, medium, opowie o postaciach show-biznesu i ich metafizycznych doświadczeniach podczas seansów z duchami zmarłych. Od 23 sierpnia br. w niedzielne wieczory o godzinie 21:00 po raz kolejny stacja pokaże w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, z czym zmagać muszą się amerykańscy sędziowie. W poniedziałek, 17 sierpnia br. o godzinie 21:00 kanał wróci do kontrowersyjnej sprawy seryjnego mordercy - w filmie dokumentalnym „Polowanie na Teda Bundyego”, w którym detektyw Bob Keppel nadaje śledztwu zupełnie inny wymiar.

Sierpień 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:
 
„Gwiazdy i duchy” („Celebrity Ghost Stories”)
emisja: w środy (od 5 sierpnia br.) o 22:00

Kim Russo, medium, opowie o postaciach show-biznesu i ich metafizycznych doświadczeniach podczas niecenzurowanych, a niekiedy niebezpiecznych, spotkań z duchami zmarłych (więcej tutaj).

„Polowanie na Teda Bundy'ego” („Hunt For Ted Bundy”)
emisja: w poniedziałek, 17 sierpnia br. o 21:00

Detektyw Bob Keppel wraca do historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego, która prowadzonemu śledztwu nadała zupełnie nowy wymiar. Przypadek Teda Bundy'ego to co najmniej trzydzieści zamordowanych kobiet, dwie zuchwałe ucieczki z więzienia i masakra w żeńskim internacie, która zelektryzowała opinię publiczną. Dokument prezentuje rzadkie nagrania archiwalne, oryginalne dokumenty, filmy nakręcone w celi śmierci oraz pierwszy zarejestrowany wywiad z żoną Boba, Sande. "Polowanie na Teda Bundy'ego" to studium zbrodni charyzmatycznego showmana i bezwzględnego oprawcy (więcej tutaj).

„Najbardziej szokujące przypadki sądowe” 2 („Court Cam” 2)
emisja: w niedziele (od 23 sierpnia br.) o 21:00

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy (więcej tutaj).
 
Uczestnik programu „Polowanie na Teda Bundy'ego”, foto: A+E Networks
Uczestnik programu „Polowanie na Teda Bundy'ego”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...
reklama